PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Turniej Leśny
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Impreza 56
Kategoria: Uroczyste wręczenie ,,Podkówek" uczniom klas trzecich (10.04.2014r.)
Bal 19
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
VI Szkolny Konkurs Recytatorski 26
Kategoria: VI Szkolny Konkurs Recytatorski
Realizowane projekty
Turniej Leśny Drukuj Email
Redaktor: Wiesława Siemińska   
06.11.2007.
ImageDnia 12 października 2007 roku w Nadleśnictwie Sarbia odbył się VIII POWIATOWY TURNIEJ LEŚNY, do rywalizacji stanęli uczniowie z 9 gimnazjów z Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego.W skład drużyny naszego gimnazjum weszli następujący uczniowie:• Jan Strawa kl.II c• Patrycja Izydor kl. I c• Stanisław Wróbel kl. I f• Martyna Buszko kl. I d. Zadaniem uczniów było przejście Leśnej Ścieżce Dydaktycznej Nadleśnictwa Sarbia i rozwiązywanie zadań w następujących konkurencjach:• rozpoznawanie trofeów myśliwskich,• rozpoznawanie gatunków grzybów, • rozpoznawanie gatunków ptaków, • rozpoznawanie pędów drzew i krzewów leśnych,• rozpoznawanie gatunków drewna, • rozpoznawanie owoców, szyszek i nasion, • konkurencja niespodzianka (rozwiązanie krzyżówki).Podczas tego konkursu nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni i pokonali rywali zajmując I miejsce. Wykazali się bardzo dużą wiedzą teoretyczną oraz praktyczną znajomością zagadnień z dziedziny leśnictwa, co przyczyniło się do ich sukcesu.

Organizatorom turnieju dziękujemy za przygotowanie wspaniałej imprezy.

opiekun szkolnego koła ekologicznego

mgr inż. W. Siemińska

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright