PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Zawody pływackie
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Podkowki 2009 97
Kategoria: Uroczyste wręczenie ,,Podkówek" (16.04.2009r.)
Zakonczenie klas 3 86
Kategoria: Zakończenie roku szolnego 2006/07 klas III
Impreza 371
Kategoria: ,,Podkówki" (15.04.2015r.)
Realizowane projekty
Zawody pływackie Drukuj Email
Redaktor: Koło Dziennikarskie/Agata Jeziorna   
14.06.2016.

Image      9 czerwca 2016r. na terenie kompleksu basenowego OSiR odbyły się zawody pływackie, w których brały udział osoby z Piły i powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego, w tym uczniowie z naszej szkoły.

     Zawody rozpoczęły się około godziny 12:00. Uczestnicy na poziomie gimnazjum musieli dowolnym stylem pokonać dystans 50m.

Jako pierwsze rywalizowały między sobą dziewczyny z klas pierwszych, osiągając następujące wyniki:

1. Martyna Łuczak - czas 45:38

2. Karolina Sowińska – czas 1:00:35
Po nich zmierzyli się chłopacy z tego samego rocznika:

1. Jarosław Maćkowiak - czas 33:88

2. Maksymilian Kwiatkowski - czas 34:28

3. Mikołaj Kowalski - czas 37:62

4. Jan Baryczkowski - czas 40:03

5. Maciej Kopiński - czas 40:13

6. Adam Sulikowski - czas 46:97

7. Amadeusz Wieczorek - czas 51:13

8. Cezary Sikora - czas 58:12

9. Oliwier Wieczorek - czas 1:00:50
Następnie o wygraną walczyły dziewczyny z rocznika 2000:

1. Rozalia Albin - czas 44:00

2. Diana Ryżek - czas 44:97

3. Agata Szpotek -czas 50:47

4. Alicja Wiza - czas 53:69

5. Katarzyna Stułka - czas 57:63

6. Agata Polarczyk - czas 59:60

7. Agata Mystek - czas 1:06:10
Jako ostatni płynęli chłopacy z klas trzecich:

1. Antoni Adamczak - czas 33:81

2.Jakub Romanowski -  czas 37:75

3. Bartłomiej Szymański - czas 42:56

4. Oskar Pszeniczny - czas 48:15

     Około godziny 14:00, po uroczystym wręczeniu dyplomów, statuetek oraz nagród w postaci karnetów na basen, zmęczeni, lecz szczęśliwi uczniowie rozeszli się do domów.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright