PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Spotkanie z panem Łapawą
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Apel 20
Kategoria: Akademia z okazji Dnia Kobiet (08.03.2011r.)
INEA AZS Poznan-ENERGA Torun 37
Kategoria: INEA AZS Poznań - Energa Toruń
PG 114
Kategoria: Życie szkoły (2014/2015)
Realizowane projekty
Spotkanie z panem Łapawą Drukuj Email
Redaktor: Anna Lasocka Maciej Mleczko Paulina Grabarz   
25.12.2007.
ImageW obliczu coraz zimniejszych listopadowych dni, uczniowie Klubu Europejskiego wraz z opiekunem - panią Anną Jahnz, przeżyli niezwykłe spotkanie ze znanym w naszych okolicach podróżnikiem oraz miłośnikiem przyrody, panem Sławomirem Łapawą. Wraz z panem Sławkiem pojawiły się jego „pomocnice”, czyli uczennice z Lubasza. Kiedy nasz gość opowiadał zabawne, jak i przerażające historie, mieliśmy możliwość oglądania ciekawych albumów z rozmaitych podróży pana Sławka.

Tyle zdjęć, tyle przeróżnych pamiątek, a przede wszystkim niezapomniane wrażenia. Celem ostatniej wyprawy podróżnika było Kilimandżaro. Po długiej i „sennej” wędrówce udało mu się wejść. Kolejny szczyt zdobyty, kolejna historia wpisana w życie… Dziękujemy Panu Sławkowi, że podzielił się z nami tymi przeżyciami. Na koniec pstryk… pamiątkowe zdjęcie, a na wiosnę.. jedziemy na wycieczkę „Łapawoznawczą”

 

Anna Lasocka
Maciej Mleczko
Paulina Grabarz
Klasa IIIc
 
ImageImage
 
ImageImage 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright