PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - VII Powiatowy Przegląd Widowisk Jasełkowych
Start arrow Archiwum 2007/08 arrow VII Powiatowy Przegląd Widowisk Jasełkowych
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Koncert 76
Kategoria: I Czarnkowski Koncert Noworoczny (04.01.2015r.)
Sprzatanie swiata 8
Kategoria: Sprzątanie świata
Wreczenie Podkowek 27
Kategoria: Wręczenie Podkówek
Realizowane projekty
VII Powiatowy Przegląd Widowisk Jasełkowych Drukuj Email
Redaktor: Małgorzata Zajda   
23.01.2008.
Image10 stycznia 2008 roku artyści z kl. III b wraz z panią Małgorzata Zajda wyruszyli na VII Powiatowy Przegląd Widowisk Jasełkowych do Krzyża Wlkp.Po raz pierwszy mieliśmy grac do pustej widowni. Oj przepraszam, oglądało nas czujne oko jurorek. Nasz występ był zaplanowany na godz. 13.00. Tuż przed nim Patryczek, który spełniał sie w roli księdza, kokietował urocze panie z jury. Grało się fantastycznie. Nie było tremy czy paraliżującego strachu. Przedstawienie ubogacał śpiew kolęd w wykonaniu zespołu wokalnego. Tuż po wszystkim wybraliśmy się wspólnie na zapiekankę i zadowoleni wracaliśmy do Czarnkowa.

Tu z niecierpliwością oczekiwaliśmy werdyktu, który miał być ogłoszony nazajutrz. Wreszcie jest!!! Zdobyliśmy II miejsce!!! Pan Dyrektor w sobotę 19 stycznia br. pojechał osobiście po odbiór nagrody książkowej, dyplomu i pucharu.

 

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright