PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Warsztaty matematyczno-przyrodnicze.
Start arrow Archiwum 2007/08 arrow Warsztaty matematyczno-przyrodnicze.
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Wreczenie Podkowek 17
Kategoria: Wręczenie Podkówek
Impreza 146
Kategoria: Uroczyste wręczenie ,,Podkówek" uczniom klas trzecich (10.04.2014r.)
Bal Gimnazjalisty 10
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (29.05.2009r.)
Realizowane projekty
Warsztaty matematyczno-przyrodnicze. Drukuj Email
Redaktor: Renata Barnaś   
29.02.2008.
Image         Po południu 26 lutego aulę Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie odwiedzili uczniowie, których zaciekawiła tegoroczna oferta warsztatów matematyczno - przyrodniczych. Impreza ta ma charakter otwarty i odbyła się w szkole już po raz trzeci. Tym razem młodzież mogła obserwować pokaz doświadczeń prezentowanych w ramach szkolnego konkursu na eksperyment chemiczny, którego efekty oceniali nauczyciele Maciej Mituta i Jacek Pietraszak. Przy kolejnym stanowisku uczestnicy mogli przygotować i obejrzeć preparaty pod mikroskopem. Tu cennych wskazówek udzielała pani Wiesława Siemińska. Do udziału w grach dydaktycznych o charakterze interdyscyplinarnym zapraszały uczniów panie Ewa Wenz i Agata Mazurek.

Liczna grupa uczniów zgromadziła się wokół stołu, przy którym wykonywane były papierowe bryły i pudełka. Swoimi umiejętnościami w tej dziedzinie dzieliły się z uczniami panie Bożena Zembik i Jolanta Łukaszewska. Tradycją warsztatów jest wykonywanie makiet z masy solnej. W tym roku utrwalony został kolejny „kawałek Czarnkowa” – port i most na Noteci. Prace przebiegały pod kierunkiem Anny Jahnz i Renaty Barnaś. W bogatej i różnorodnej ofercie warsztatów każdy uczestnik mógł znaleźć dla siebie coś interesującego i w przyjemny sposób wzbogacić swoje umiejętności z dziedzin uznawanych powszechnie za trudne.

Zdjęcia z warsztatów!!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright