PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Bal Gimnazjalisty

Rajd 141
Kategoria: Rajd gimnazjalisty (24.09.2013r.)
Impreza szkolna 290
Kategoria: ,,Podkówki" (07.04.2016r.)
Impreza szkolna 37
Kategoria: Szkolne Święto Nauk Matematyczno-Przyrodniczych (28.04.2016r.)
Bal Gimnazjalisty Drukuj Email
Redaktor: Sylwia Sowińska
31.05.2008.
Image

„Jak się bawić, to się bawić, duszę sprzedać, frak zastawić”- to staropolskie powiedzenie stało się mottem części oficjalnej Balu Gimnazjalisty, który odbył się 30 maja 2008 roku w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie.
Stało się tradycją, że uczniowie klas trzecich przed zakończeniem nauki w gimnazjum biorą udział w swoim pierwszym prawdziwym balu. I tak też było w tym roku.
Odświętnie ubrani, z uśmiechem na twarzy, a także lekką tremą zgromadzili się w szkolnej hali, aby pięknym staropolskim tańcem- polonezem rozpocząć uroczysty bal, co nie było łatwe przed licznie zgromadzoną publicznością w postaci zaproszonych gości: Burmistrza Czarnkowa –Franciszka Strugałę, Przewodniczącego Rady Szkoły – Andrzeja Dziubakiewicza, Wiceprzewodniczącej Rady Rodziców- Barbary Fąferek, księdza- Krzysztofa Wróbla, dyrekcji i nauczycieli gimnazjum, rodziców oraz koleżanek i kolegów. W części oficjalnej nie zabrakło również życzeń i podziękowań oraz mądrych aforyzmów. A refleksyjna piosenka w wykonaniu zespołu wokalnego wszystkim dodała skrzydeł.
A potem… Potem w dyskotekowych rytmach- zabawa w pięknie udekorowanej auli przy suto zastawionych stołach. Rodzice zadbali o to, aby podczas tego wyjątkowego wieczoru niczego nie zabrakło ich pociechom.
Atrakcją wieczoru był pokaz tańca towarzyskiego, zaprezentowany przez formację taneczną „FOX” z Lubasza.
Ten wieczór, miło spędzony w towarzystwie ukochanej klasy, na długo pozostanie w pamięci trzecioklasistów.

Organizatorzy:
Sylwia Sowińska