PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Bal Gimnazjalisty
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Rajd 141
Kategoria: Rajd gimnazjalisty (24.09.2013r.)
Impreza szkolna 290
Kategoria: ,,Podkówki" (07.04.2016r.)
Impreza szkolna 37
Kategoria: Szkolne Święto Nauk Matematyczno-Przyrodniczych (28.04.2016r.)
Realizowane projekty
Bal Gimnazjalisty Drukuj Email
Redaktor: Sylwia Sowińska   
31.05.2008.
Image

„Jak się bawić, to się bawić, duszę sprzedać, frak zastawić”- to staropolskie powiedzenie stało się mottem części oficjalnej Balu Gimnazjalisty, który odbył się 30 maja 2008 roku w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie.
Stało się tradycją, że uczniowie klas trzecich przed zakończeniem nauki w gimnazjum biorą udział w swoim pierwszym prawdziwym balu. I tak też było w tym roku.
Odświętnie ubrani, z uśmiechem na twarzy, a także lekką tremą zgromadzili się w szkolnej hali, aby pięknym staropolskim tańcem- polonezem rozpocząć uroczysty bal, co nie było łatwe przed licznie zgromadzoną publicznością w postaci zaproszonych gości: Burmistrza Czarnkowa –Franciszka Strugałę, Przewodniczącego Rady Szkoły – Andrzeja Dziubakiewicza, Wiceprzewodniczącej Rady Rodziców- Barbary Fąferek, księdza- Krzysztofa Wróbla, dyrekcji i nauczycieli gimnazjum, rodziców oraz koleżanek i kolegów. W części oficjalnej nie zabrakło również życzeń i podziękowań oraz mądrych aforyzmów. A refleksyjna piosenka w wykonaniu zespołu wokalnego wszystkim dodała skrzydeł.
A potem… Potem w dyskotekowych rytmach- zabawa w pięknie udekorowanej auli przy suto zastawionych stołach. Rodzice zadbali o to, aby podczas tego wyjątkowego wieczoru niczego nie zabrakło ich pociechom.
Atrakcją wieczoru był pokaz tańca towarzyskiego, zaprezentowany przez formację taneczną „FOX” z Lubasza.
Ten wieczór, miło spędzony w towarzystwie ukochanej klasy, na długo pozostanie w pamięci trzecioklasistów.

Organizatorzy:
Sylwia Sowińska
Eliza Rychlewska
Ewa Wenz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright