PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Zakończenie roku szkolnego 2006/07
Start arrow Archiwum 2007/08 arrow Zakończenie roku szkolnego 2006/07

Rajd 97
Kategoria: Rajd Gimnazjalisty (28.09.2010r.)
VI Szkolny Konkurs Recytatorski 2
Kategoria: VI Szkolny Konkurs Recytatorski
Rajd 102
Kategoria: Rajd Gimnazjalisty (26.09.2012r.)
Zakończenie roku szkolnego 2006/07 Drukuj Email
Redaktor: Sylwia Sowińska
03.08.2007.
NIECH ŻYJĄ WAKACJE !

Jak zawsze w dniu zakończenia roku szkolnego slogan ten ciśnie się na usta każdego, kto przez dziesięć miesięcy ( czy to z obowiązku, czy dla przyjemności ) ma wypełnione dni pobytem w szkole i nauką.
            22 czerwca 2007 roku w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie miały miejsce dwie uroczystości.
            Najpierw o godzinie 8.30 odświętnie ubrani uczniowie klas pierwszych i drugich zgromadzili się w hali widowiskowo-sportowej, aby uroczyście pożegnać się ze szkołą na całe dwa miesiące. Ci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu, odebrali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe z rąk wicedyrektor pani Bożeny Zembik i swojego wychowawcy. Były uroczyste przemówienia, ale nie zabrakło też wesołych wakacyjnych piosenek i humorystycznych scenek.
            PóĽniej, o godzinie 10.00 w auli szkolnej odbyła się - niezwykle wyczekiwana przez uczniów klas trzecich - uroczystość pożegnania absolwentów gimnazjum. W podniosłym nastroju, w otoczeniu dostojnych gości nastąpiło wręczenie przez dyrektora pana Grzegorza Staniszewskiego i wychowawców klas trzecich świadectw ukończenia gimnazjum. Absolwenci złożyli podziękowania wszystkim tym, którzy towarzyszyli im podczas trzyletniej nauki w gimnazjum, a sami odebrali mądre wskazówki i życzenia na kolejny etap swojej edukacji. Były kwiaty, pamiątkowe fotografie, były też łzy wzruszenia. Ostatni raz na szkolnej scenie pięknie zaśpiewały uczennice klas trzecich, natomiast drugoklasiści pożegnali swoich starszych kolegów słowami piosenki „ Szczęśliwej drogi już czas!”
            I tak oto w refleksyjnej atmosferze rozstaliśmy się ze szkołą…, ale tylko na dwa miesiące.

Sylwia Sowińska

Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego klas I i II

Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego klas III