PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Koncert Dzieci - Rodzicom

Wigor ucznia 27
Kategoria: Życie szkoły z różnych ujęć (2009/2010)
Wycieczka szkolna 10
Kategoria: Wycieczka do Czech Wschodnich (31.05.-02.06.2010r.)
Impreza 303
Kategoria: ,,Podkówki" (15.04.2015r.)
Koncert Dzieci - Rodzicom Drukuj Email
Redaktor: mgr Sylwia Sowińska
03.03.2011.

„Talenty mamy …i taty”
Image

Tradycją naszego gimnazjum jest organizowanie zebrań rodziców z wychowawcami na zakończenie pierwszego semestru w połączeniu z koncertem dedykowanym rodzicom i opiekunom uczniów.

I tak też się stało w tym roku. „Talenty mamy …i taty” to tytuł kolejnego KONCERTU DZIECI – RODZICOM, który się odbył 27 stycznia 2011 roku w auli Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie.

Skąd taki tytuł? Stanowi on nawiązanie do popularnego programu rozrywkowego emitowanego w polskiej telewizji, a jednocześnie jest zapowiedzią samych uczniów, którzy odkryli  swoje talenty przed rodzicami.

Na scenie prezentowano różne talenty  i umiejętności. Szczególnymi predyspozycjami aktorskimi wykazała się grupa teatralna Maskarada, która rozbawiła publiczność scenką kabaretową pt. „Dzień z życia emeryta”.  W liryczny nastrój  i nieukrywany zachwyt wprawiły wszystkich liczne piosenki wykonywane nie tylko w języku polskim. Widownia była zaskoczona również piękną grą młodzieży na gitarze, pianinie i trąbce. Do tego jeszcze energiczny pokaz aerobiku. Wszystko to oprawione dowcipnym komentarzem trojga jurorów  dostarczyło publiczności niezapomnianych wrażeń.

Widownia w osobach zaproszonych gości: Burmistrza Miasta Czarnków Franciszka Strugały, Przewodniczącego Rady Rodziców Marka Szuty, gospodarzy szkoły: dyrektora Grzegorza Staniszewskiego i wicedyrektor Bożeny Zembik, nauczycieli, rodziców i młodzieży nagrodziła gromkimi brawami wszystkie uczniowskie występy.

Gratulacje i słowa uznania dla organizatorów koncertu i jego uczestników dowodzą, że tę formę współpracy z rodzicami warto kontynuować.