PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - ,,Mam na imię Tomek"
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Podkowki 2009 81
Kategoria: Uroczyste wręczenie ,,Podkówek" (16.04.2009r.)
Swieto Nauk Matematyczno - Przyrodniczych 84
Kategoria: Świeto Nauk Matematyczno - Przyrodniczych
Koncert 9
Kategoria: II Czarnkowski Koncert Noworoczny (03.01.2016r.)
Realizowane projekty
,,Mam na imię Tomek" Drukuj Email
Redaktor: Koło Dziennikarskie/Marta Szulc   
08.05.2013.

Image     Mam na imię Tomek  to etiuda filmowa wykonana przez uczniów naszego gimnazjum: Kornelię Karczewską, Martę Szulc oraz Tomka Wichra z klasy 3F.

     Autorzy pod opieką pani Agnieszki Bąbelczyk stworzyli film na konkurs „Na moim podwórku” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance, który miał za zadanie poruszyć problematykę „małej ojczyzny”.


 

     W ekranizacji „Grupy śmierci” (pseudonim grupy filmowców) dylematem poruszonym jest problem wielu młodych ludzi, a mianowicie chodzi o uzależnienie od internetu, uznawanie go za swoją „ojczyznę”. Główny bohater pokazuje, w jaki sposób zerwał z nałogiem i zaczął żyć prawdziwym życiem.
19 kwietnia ukazało się ogłoszenie wyników konkursu. Nasi uczniowie zdobyli pierwsze wyróżnienie. 26 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Do naszej szkoły przyjechała koordynatorka konkursu pani Joanna Kochner-Borkowska wraz z telewizją Trzcianecką. Podczas tego spotkania twórcy oprócz odebrania nagrody dowiedzieli się więcej na temat kryterium oceniania oraz usłyszeli wiele pomocnych wskazówek. Na koniec filmowcy udzielili krótkiego wywiadu, który ma jak najszybciej ujrzeć światło dzienne.

      Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku, jest on dostępny również na Youtubie.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright