PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - ,,Miejsce, w którym mieszkam"

Bal 140
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Bal 24
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Koncert 122
Kategoria: ,,Najlepsi z najlepszych" (22.06.2015r.)
,,Miejsce, w którym mieszkam" Drukuj Email
Redaktor: Koło Dziennikarskie/Kacper Bakota
13.05.2013.
Image

W sobotę 13 kwietnia bieżącego roku, w budynku Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Poznaniu odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień Wojewódzkiego Konkursu Dziennikarskiego Miejsce, w którym mieszkam.

W sobotnie przedpołudnie wyruszyliśmy spod budynku szkoły. W czasie podróży byliśmy pełni radości i optymizmu. Nie liczyło się, które miejsce zajmiemy. Ważne było to, że mogliśmy uczestniczyć w  całej uroczystości.

Kiedy znaleźliśmy się już w budynku MDK nr 1 pozostało już nam tylko czekać na rozpoczęcie całej gali. Wreszcie, po kilkunastominutowym oczekiwaniu rozpoczęła  się cała uroczystość. Była ona połączona z występami muzycznymi poznańskich artystów. Po przywitaniu wszystkich zgromadzonych miało miejsce odczytanie fragmentów nagrodzonych prac. Odbywało się ono wraz z przerwami muzycznymi. Później nadeszła druga, a zarazem najważniejsza część całego spotkania, czyli wręczenia  nagród.  Wszyscy z satysfakcją i uśmiechem odbierali należne nagrody. Można było poczuć radosną i miłą atmosferę.

Po całej uroczystości nie pozostało nam nic innego jak powrót do Czarnkowa.  Byliśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni.  W głębi duszy mam nadzieję, iż takich cudownych momentów będzie w przyszłości więcej.

Dodam, iż wyróżnienia, spośród 116 uczestników konkursu z województwa wielkopolskiego, otrzymali:

Miriam Kryjewska, kl. 3d i Kacper Bakota, kl. 2d.