PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - XII BAL GIMNAZJALISTY

Podkowki 2009 66
Kategoria: Uroczyste wręczenie ,,Podkówek" (16.04.2009r.)
Czytamy dzieciom 12
Kategoria: U przedszkolaków (12.02.2010r.)
Fototeka 3
Kategoria: Uczniowie klas II (2012/2013)
XII BAL GIMNAZJALISTY Drukuj Email
Redaktor: mgr Alicja Porankiewicz
27.05.2013.
Image     W piątek  24 maja 2013r.  o godz. 17.00 w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie odbył się  XII Bal Gimnazjalisty, który stał się już tradycją tej szkoły.

Część oficjalną balu rozpoczęło powitanie wszystkich zebranych gości, dyrekcji szkoły, nauczycieli, wychowawców, rodziców, a przede wszystkim uczniów klas III, którzy przyszli na swój pierwszy bal. Oficjalnego otwarcia Balu Gimnazjalisty dokonał pan dyrektor Grzegorz  Staniszewski. Następnie uczniowie usłyszeli tradycyjne „Poloneza czas zacząć” i poprowadzeni na początku tańca przez pana  dyrektora G. Staniszewskiego i panią dyrektor B. Zembik przedstawili wspaniały układ poloneza.

Gdy emocje opadły, uczniowie wysłuchali wystąpienia  zastępcy burmistrza pana Grzegorza  Kaźmierczaka, który jest przyjacielem gimnazjum. Ciepłe słowa trzecioklasistom przekazał także przedstawiciel Rady Rodziców – pan Radosław  Napierała.

Uczniowie przygotowali  również  swoje podziękowania dla dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli i swoich rodziców.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie spragnieni zabawy udali się do auli szkolnej. Przyszli absolwenci gimnazjum wspaniale się bawili oddając się tańcom. Nie zabrakło też śmiechu  i szaleństwa.

To, że bal był miłą zabawą i niesamowitym przeżyciem dla uczniów, to wielka zasługa ich  rodziców. Włożyli oni  wiele pracy i wysiłku w przygotowanie tej zabawy. To dzięki nim ten uroczysty bal  stanie się na pewno niezapomnianym już  wspomnieniem.