PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Pożegnaliśmy kolejnych absolwentów
Start arrow Archiwum 2012/13 arrow Pożegnaliśmy kolejnych absolwentów

Bal 74
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Warsztaty matematyczno-przyrodnicze 2
Kategoria: Warsztaty matematyczno-przyrodnicze
Bal 224
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Pożegnaliśmy kolejnych absolwentów Drukuj Email
Redaktor: mgr Sylwia Sowińska
11.07.2013.

Image     „W drogę, … już na nas czas…” – te słowa piosenki stanowiły motto uroczystości pożegnania absolwentów, która odbyła się 28 czerwca 2013r. w auli Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie.

W obecności zaproszonych gości: Zastępcy Burmistrza Miasta Czarnków – Grzegorza Kaźmierczaka i Przewodniczącego Rady Rodziców – Radosława Napierały, grona pedagogicznego, trzecioklasistów i ich rodziców Dyrektor Grzegorz Staniszewski podsumował wyniki klasyfikacji klas trzecich i poinformował o wynikach tegorocznych egzaminów gimnazjalnych.

Następnie wręczył Nagrodę Dyrektora Szkoły – najwyższe wyróżnienie w naszym gimnazjum, a w tym roku szkolnym otrzymała je Miriam Kryjewska, wyróżnił także tych trzecioklasistów, którzy uzyskali najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym z poszczególnych przedmiotów. Potem nastąpił najważniejszy dla wszystkich absolwentów moment, czyli wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum. Były też chwile wzruszenia i refleksji, kiedy to nadszedł czas na podziękowania i kwiaty dla nauczycieli i pracowników szkoły. Uroczystość prowadzoną przez uczniów klas drugich pod czujnym okiem nauczycieli: Ewy Wenz, Sylwii Sowińskiej, Małgorzaty Zajda i Ryszarda Woźniakowskiego umiliły piosenki i wiersz w wykonaniu żegnających się ze szkołą tegorocznych absolwentek oraz zespołu muzycznego.