PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Pożegnaliśmy kolejnych absolwentów
Start arrow Archiwum 2012/13 arrow Pożegnaliśmy kolejnych absolwentów
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Bal 74
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Warsztaty matematyczno-przyrodnicze 2
Kategoria: Warsztaty matematyczno-przyrodnicze
Bal 224
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Realizowane projekty
Pożegnaliśmy kolejnych absolwentów Drukuj Email
Redaktor: mgr Sylwia Sowińska   
11.07.2013.

Image     „W drogę, … już na nas czas…” – te słowa piosenki stanowiły motto uroczystości pożegnania absolwentów, która odbyła się 28 czerwca 2013r. w auli Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie.

      W obecności zaproszonych gości: Zastępcy Burmistrza Miasta Czarnków – Grzegorza Kaźmierczaka i Przewodniczącego Rady Rodziców – Radosława Napierały, grona pedagogicznego, trzecioklasistów i ich rodziców Dyrektor Grzegorz Staniszewski podsumował wyniki klasyfikacji klas trzecich i poinformował o wynikach tegorocznych egzaminów gimnazjalnych.

Następnie wręczył Nagrodę Dyrektora Szkoły – najwyższe wyróżnienie w naszym gimnazjum, a w tym roku szkolnym otrzymała je Miriam Kryjewska, wyróżnił także tych trzecioklasistów, którzy uzyskali najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym z poszczególnych przedmiotów. Potem nastąpił najważniejszy dla wszystkich absolwentów moment, czyli wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum. Były też chwile wzruszenia i refleksji, kiedy to nadszedł czas na podziękowania i kwiaty dla nauczycieli i pracowników szkoły. Uroczystość prowadzoną przez uczniów klas drugich pod czujnym okiem nauczycieli: Ewy Wenz, Sylwii Sowińskiej, Małgorzaty Zajda i Ryszarda Woźniakowskiego umiliły piosenki i wiersz w wykonaniu żegnających się ze szkołą tegorocznych absolwentek oraz zespołu muzycznego.

 
« poprzedni artykuł
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright