PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - KOSZ ZA KOSZEM, PIŁKA WPADA...
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Bal 113
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Rajd 23
Kategoria: Rajd gimnazjalisty (24.09.2013r.)
V Festiwal Piosenki Niemieckiej 8
Kategoria: V Festiwal Piosenki Niemieckiej
Realizowane projekty
KOSZ ZA KOSZEM, PIŁKA WPADA... Drukuj Email
Redaktor: Milena Cichorek Paulina Grabarz   
17.10.2007.
ImageKOSZ ZA KOSZEM, PIŁKA WPADA...

16.10.2007 roku uczniowie (36 DZIEWCZYN I 1 CHŁOPAK) Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie wybrali się na ligowy mecz do Poznania pod opieką Pani Doroty Sinoradzkiej, Pana Marcina Maćkowiaka oraz Pana Krzysztofa Majewskiego. Z tej okazji przygotowaliśmy transparenty, piosenki oraz flagi. Wyjechaliśmy o godzinie 13:00. Gdy dojechaliśmy do Poznania, udaliśmy się do Plazy. Tam mieliśmy czas wolny przeznaczony na drobne zakupy.O godzinie 17:00 wyruszyliśmy no oczekiwany mecz. W drodze na poznańską Arenę, w autobusie, malowaliśmy sobie twarze kolorami niebiesko-białymi, barwami AZS-u Poznań. Gdy dotarliśmy do Areny, wybraliśmy sobie miejsca, rozłożyliśmy transparenty, przygotowaliśmy trąby oraz bęben i cierpliwie czekaliśmy na długo oczekiwany mecz INEA AZS Poznań – LOTOS Gdynia. Szkolna reprezentacja dziewczyn miała za zadanie obserwować taktykę dwóch wspaniałych drużyn. Następnie rozpoczął się mecz! Każdy z nas śpiewał piosenki, machał chorągiewkami, uderzał w bęben. Byliśmy najgłośniejszymi kibicami w Arenie. Podczas meczu zawodniczki naszej ukochanej drużyny AZS-u Poznań rzucały kibicom piłeczki do gry w tenisa. Osoba, którą taką piłeczkę złapie, podczas przerwy udaje się do spikera i odbiera nagrodę. My również złapaliśmy! Weronika Michałek i Justyna Banachowicz otrzymały fantastyczne nagrody! Jakie? Odtwarzacz DVD, przenośną pamięć USB, książkę, klubowy szalik, koszulkę, długopisy oraz smycz na klucze. Według nas, główną atrakcją wyjazdu, oprócz meczu były rozmowa i pamiątkowe zdjęcie z naszymi ukochanymi koszykarkami.
Każdy z nas zadowolony, a zarazem bardzo zmęczony wracał do domu. Był to wspaniały dzień, pełen fantastycznych wrażeń.
Na szczęście będzie jeszcze kilka takich wyjazdów, ponieważ mamy karnet na cały sezon INEI AZS Poznań.

Naszą świetną zabawę przedstawiają zdjęcia Pana Krzysztofa Majewskiego:
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright