PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - ,,Najlepsi z Najlepszych'' na czerwonym dywanie
Start arrow Archiwum 2014/15 arrow ,,Najlepsi z Najlepszych'' na czerwonym dywanie

Impreza 204
Kategoria: Uroczyste wręczenie ,,Podkówek" uczniom klas trzecich (10.04.2014r.)
Otwarcie ORLIKA 115
Kategoria: Uroczyste otwarcie kompleksu sportowego ,,Orlik" (30.09.2009r,)
Wycieczka 52
Kategoria: Wycieczka szkolna (30.10.2012r.)
,,Najlepsi z Najlepszych'' na czerwonym dywanie Drukuj Email
Redaktor: mgr S. Sowińska , mgr E. Wenz
25.06.2015.

Image

22 czerwca 2015r. w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie odbył się tradycyjny koncert „Najlepsi z Najlepszych”, którego celem jest wyróżnienie uczniów naszej szkoły odnoszących sukcesy w różnych dyscyplinach naukowych i sportowych w mijającym roku szkolnym.

To niezwykle ważna uroczystość w naszym gimnazjum i aby podkreślić jej rangę organizatorki koncertu: Ewa Wenz, Sylwia Sowińska, Małgorzata Dusan-Stułka zadbały  o najdrobniejsze szczegóły imprezy. W dwóch częściach: naukowej i sportowej nagrodzono wielu gimnazjalistów nominowanych w różnych kategoriach za osiągnięcia i reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych w roku szkolnym 2014/2015. W plebiscytach trwających przez cały rok szkolny uczniowie gromadzili punkty zgodnie z rangą konkursu. Spośród nich wyłoniono dwie najlepsze osoby, którym dyrekcja  wręczyła statuetki. Hanna Wylegała z klasy III a otrzymała tytuł „Supergłowa Nauk Humanistycznych”,                          a Aleksander Feląg z klasy III c – „Supergłowa Nauk Matematyczno – Przyrodniczych”. W części sportowej  wyróżniono najlepszych  dziesięciu sportowców wśród chłopców, na ich czele stanął Maksymilian Kluza z klasy III d, oraz złotą dziesiątkę sportsmenek, wśród których najlepsza okazała się Anna Skowron z klasy I a. Wręczono również specjalną nagrodę najpopularniejszemu sportowcowi naszego gimnazjum, którego wyłoniono w głosowaniu, a okazał się nim Wojciech Sikora z klasy III e.

Koncert uatrakcyjniły występy debiutujących uczniów z klasy I oraz tych, którzy kończą gimnazjum. Były też czerwony dywan i ścianka, nie zabrakło również wywiadów na gorąco przeprowadzanych przez błyskotliwych dziennikarzy.

Był to wyjątkowy i atrakcyjny dla uczniów dzień podsumowujący mijający rok szkolny.

Za ufundowanie nagród dziękujemy sponsorom:

-Rada Rodziców Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie,

-Steico, Druk –Komp,