PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Wolimy zapobiegać
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Dyskoteka 48
Kategoria: Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka (30.09.2009r.)
Wycieczka 17
Kategoria: Wycieczka szkolna (10-12.06.2013r.)
Football without frontiers 78
Kategoria: Football without frontiers (11.10.2009r.)
Realizowane projekty
Wolimy zapobiegać Drukuj Email
Redaktor: Koło Dziennikarskie/Maria Żyła   
18.02.2016.

Image     15 stycznia 2016r. odbył się

Szkolny Dzień Profilaktyki

pod hasłem „Wolni od uzależnień”.

     Pierwsze trzy lekcje odbyły się według planu, następnie wszystkie klasy odbyły spotkania z wychowawcami.  Po spotkaniach klasy I i II obejrzały w auli przedstawienie  na temat dopalaczy w wykonaniu młodzieży ze świetlicy socjoterapeutycznej Przylesie w Czarnkowie. Po spektaklu odbyły się prezentacje projektów edukacyjnych klas drugich. Klasa IIa i IIe przedstawiły projekty na temat „Dopalacze, jako problem społeczny i jednostkowy”, klasa IIc  przygotowała projekt pod hasłem „W jaki sposób promować zdrowy styl życia”. W tym czasie w hali odbyły się klasowe rozgrywki sportowe w piłce nożnej klas trzecich. Następnie  klasy I i II odbyły mecze między sobą, a klasy III udały się na spotkanie w auli z panią Beatą Kościelską (Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym) na temat dopalaczy. Na zakończenie ogłoszono wyniki z okazji Szkolnego Dnia Profilaktyki. Ocenie podlegały wykonane przez każdą klasę gazetki ścienne, plakaty i wyniki z zawodów sportowych.
I miejsce – kl. IIIc
II miejsce – kl. Ic i Id
III miejsce – kl. IIa i IIIb

     Gratulujemy wszystkim wygranym i mamy nadzieję, że wszyscy będą korzystać z wiedzy zdobytej podczas tegorocznego Szkolnego Dnia Profilaktyki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright