PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Wycieczka do Wrocławia
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Koncert 2
Kategoria: Koncert muzyczny (16.01.2012r.)
Fototeka 17
Kategoria: Uczniowie klas I (2012/2013)
Dyskoteka 25
Kategoria: Dyskoteka z okazji Walentynek (11.02.2010r.)
Realizowane projekty
Wycieczka do Wrocławia Drukuj Email
Redaktor: Kamila Bednarek, Sandra Klepacka, Kamila Grodzka   
30.11.2007.

ImageW dniach 8 - 9 listopada odbyła się wycieczka szkolna do Wrocławia. Uczestniczyły w niej klasy Ie i  Ib oraz II a. Naszymi wychowawczyniami były pani Szymczak i pani Cybel.

Z Czarnkowa wyjechaliśmy o godzinie 6:00. Podróż trwała ok.5 godzin wraz z przystankami. Droga była długa, lecz nikt tego nie odczuwał. Gdy dojechaliśmy do Wrocławia rozpoczęło się 5-godzinne zwiedzanie. Zaczęliśmy od Ostrowa Tumskiego- jest to najstarsza część Wrocławia. Następnie przyszedł czas na inne zabytki. W trakcie zwiedzania ok. godz. 14 udaliśmy się na obiad.(przepraszamy za grymasy J). Najedzeni poszliśmy zwiedzać dalej ... Gdy skończyliśmy zwiedzanie, udaliśmy się do Galerii Dominikańskiej, w której mieliśmy dwie godziny czasu wolnego. Tam większość z nas zrobiła zakupy, a niektórzy po prostu spacerowali. O godzinie 18:30 była zbiórka przed centrum handlowym.

Pod wieczór udaliśmy się do Teatru, gdzie obejrzeliśmy wspaniała sztukę p.t.” Mayday 2”, w której grali znani aktorzy, m.in. bohaterowie serialu „Pierwsza Miłość”. „Mayday” to komedia opowiadająca o mężczyźnie, który miał dwie rodziny. W teatrze było super! J  Przed godziną 23:00 dotarliśmy do schroniska. Większość z nas po ciężkim, ale pełnym atrakcji dniu poszła spać.

Następny dzień zaczęliśmy o godzinie 8:00. Wszyscy zjedliśmy śniadanie i ruszyliśmy w dalsza drogę. Dojechaliśmy na Stary Rynek, gdzie mieliśmy czas wolny. Jeden z naszych kolegów  udzielił wywiadu dla radia wrocławskiegoJ. Przed godziną 12:00 zebraliśmy się i ruszyliśmy do Muzeum Narodowego, gdzie podziwialiśmy obrazy Matejki, Malczewskiego i Kossaka. Po godzinnym zwiedzaniu nadszedł czas na Panoramę Racławicką. Panorama  zrobiła na nas wielkie wrażenie, był to obraz zmieszany z rzeczywistością. Około godziny 15:00 poszliśmy do kolejnego centrum handlowego, gdzie zjedliśmy obiad i każdy miał czas wolny na drobne zakupy. O godz. 17:00 była zbiórka.

Udaliśmy się do autokaru i ruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Wszystkim zrobiło się smutno, że musieliśmy opuścić tak piękne miasto, jakim jest Wrocław. Droga do Czarnkowa była pełna wrażeń. Śpiewaliśmy piosenki, oglądaliśmy film, itd. Do Czarnkowa dojechaliśmy ok. godziny 22:00. Z jeden strony cieszyliśmy się powrotem do domu, a z drugiej było nam smutno, że wycieczki nadszedł kres.

 

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA BYŁA SUPER!

(Dziękujemy pani Mai za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki!)

Kamila Bednarek, Sandra Klepacka, Kamila Grodzka.

Zdjęcia z wycieczki!!!

 
« poprzedni artykuł
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright