PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Obleciał świat w sutannie
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
SKKT 5
Kategoria: Poznaliśmy historię kościoła w Lubaszu (12.04.2016r.)
Uczniowie 52
Kategoria: Uczniowie klas trzecich (rocznik 2013/2014)
Rajd rowerowy 21
Kategoria: Rajd rowerowy - kl. 2 a,e (24.09.2015r.)
Realizowane projekty
Obleciał świat w sutannie Drukuj Email
Redaktor: Danuta Maciejewska- Klub Europejski   
05.12.2007.

Image15 października 2007 roku ksiądz Edmund Klemczak przybył na zaproszenie opiekuna Klubu Europejskiego - pani Anny Jahnz do naszego gimnazjum, aby opowiedzieć o swoim niezwykłym życiu. Uczniowie klasy III c uważnie słuchali opowieści księdza o wspaniałych podróżach i przygodach, które spotkały go podczas rejsów po oceanie. Poczucie humoru naszego gościa bardzo nam zaimponowało.Okazało się, że ksiądz zna wiele dowcipów, a co ciekawe najwięcej o księżach i rabinach. Spotkanie przebiegało w sposób swobodny, mogliśmy zadawać pytania oraz przeglądać książki o naszym regionie napisane przez księdza.

Warto dodać, że ksiądz mieszka w Białej, która jak sam określił ,,jest sercem Puszczy Noteckiej". Mamy nadzieję,że księdzu podobało się nasze spotkanie i przyjmie zaproszenie do gimnazjum następnym razem.

 

ImageImage

ImageImage

ImageImage 

ImageImage 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright