PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Impreza charytatywna
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Konkurs 12
Kategoria: Konkursy chemiczne (2014/2015)
Impreza szkolna 117
Kategoria: ,,Podkówki 2012'' (19.04.2012r.)
Impreza 138
Kategoria: Szkolny Dzień Profilaktyki (14.01.2014r.)
Realizowane projekty
Impreza charytatywna Drukuj Email
Redaktor: Małgorzata Zajda   
14.12.2007.

Image"Kolędujemy razem" to cykliczna impreza charytatywna organizowana przez Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie.
Młodzież własnoręcznie wykonała ozdoby świąteczne, które uczniowie klas III d oraz II e sprzedawały na kiermaszu. Zysk ze sprzedaży zostaje przeznaczony na zakup paczek świątecznych dla osób z naszej szkoły, będących w trudnej sytuacji materialnej. Rodzice i zaproszeni goście oprócz własnego wkładu serca zostali ugoszczeni "strawą dla ciała i dla ducha". Dziewczęta z kółka wokalnego zaśpiewały kolędy i pastorałki, a klasa III b mocno zaangażowała się w przygotowanie przedstawienia teatralnego pod czujnym okiem M. Zajda.

O strawę cielesną zadbał ZAKŁAD PIEKARNICZO - CUKIERNICZY Magdaleny Sendal z Lubasza oraz uczennice Martyna Wieczorek z II e i Agnieszka Pietras z klasy III b, które upiekły pierniczki.W trzeciej części spotkania zgromadzona publiczność miała możliwość pokolędowania przy akompaniamencie braci Woźniaków i braci Strawów. Miła i świąteczna atmosfera towarzyszyła całości przedsięwzięcia.

Pozostaje nam życzyć wszystkim Rodzicom tak zdolnej młodzieży, jaka miała okazje wystąpić właśnie dla Was. Gorąco dziękujemy rodzicom, którym nie jest obcy trud wychowania swoich dzieci i aktywna współpraca ze społecznością szkolną.

W imprezę zaangażowali się:
I. Skrzypczak - Szutowicz
A. Leśna - Rybarczyk
R. Woźniakowski
E. Rychlewska
A. Mazurek
M. Zajda

 

ImageImage 

ImageImage 

ImageImage

ImageImage

 ImageImage

Image

 

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright