PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Roztańczony koncert
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Rajd 136
Kategoria: Rajd Gimnazjalisty (26.09.2012r.)
Dyskoteka 29 listopad 2007 30
Kategoria: Dyskoteka 29.XI.07
PG 198
Kategoria: Życie szkoły (2014/2015)
Realizowane projekty
Roztańczony koncert Drukuj Email
Redaktor: Cichorek Milena Lasocka Anna Kubiak Angela Sober Angelika   
24.01.2008.

Image24 stycznia 2008 r. w auli Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie odbył się już po raz dziewiąty koncert „Dzieci Rodzicom”. Uroczystość przypadła na zakończenie I semestru roku szkolnego i stanowiła pewnego rodzaju podsumowanie pierwszego półrocza. Swoją obecnością zaszczycili nas wszyscy zaproszeni goście, tj. burmistrz Czarnkowa - Franciszek Strugała, przewodniczący Rady Miasta - Zdzisław Chwarścianek, wizytator – Beata Maszewska, przewodniczący Rady Rodziców - Janusz Malinowski, przewodniczący Rady Szkoły - Andrzej Dziubakiewicz oraz nasi kochan rodzice.

Hasło tegorocznego koncertu brzmiało: „ Taniec + muzyka + śpiew = dobra zabawa”
i zgodnie z nim uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne oraz muzyczne . Tancerze pokazali się w tańcach standardowych, latynoamerykańskich i współczesnych. Najpierw na szkolnym parkiecie pary przedstawiły swoje umiejętności w walcu wiedeńskim, następnie w bardzo gorącej atmosferze zatańczyli sambę, salsę z elementami reggaeton i dancehall oraz rock and rolla. Podczas koncertu słuchaliśmy utworów granych na trąbce, pianinie i keyboardzie. Zaskoczeniem dla wszystkich była krótka lekcja, podczas której uczyliśmy tańczyć naszą publiczność. Goście i rodzice wspaniale radzili sobie z różnymi figurami i krokami.
Wszystkim uroczystość bardzo się podobała, a organizatorki: Pani Sylwia Sowińska i Pani Ewa Wenz były z nas dumne.

 Galeria Koncertu Dzieci Rodzicom!!! 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright