PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Roztańczony koncert

Spotkanie 34
Kategoria: Spotkanie z Damianem Pałką (04.12.2013r.)
Impreza szkolna 5
Kategoria: ,,Podkówki 2012'' (19.04.2012r.)
Impreza 90
Kategoria: Szkolny Dzień Profilaktyki (14.01.2014r.)
Roztańczony koncert Drukuj Email
Redaktor: Cichorek Milena Lasocka Anna Kubiak Angela Sober Angelika
24.01.2008.

Image24 stycznia 2008 r. w auli Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie odbył się już po raz dziewiąty koncert „Dzieci Rodzicom”. Uroczystość przypadła na zakończenie I semestru roku szkolnego i stanowiła pewnego rodzaju podsumowanie pierwszego półrocza. Swoją obecnością zaszczycili nas wszyscy zaproszeni goście, tj. burmistrz Czarnkowa - Franciszek Strugała, przewodniczący Rady Miasta - Zdzisław Chwarścianek, wizytator – Beata Maszewska, przewodniczący Rady Rodziców - Janusz Malinowski, przewodniczący Rady Szkoły - Andrzej Dziubakiewicz oraz nasi kochan rodzice.

Hasło tegorocznego koncertu brzmiało: „ Taniec + muzyka + śpiew = dobra zabawa”
i zgodnie z nim uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne oraz muzyczne . Tancerze pokazali się w tańcach standardowych, latynoamerykańskich i współczesnych. Najpierw na szkolnym parkiecie pary przedstawiły swoje umiejętności w walcu wiedeńskim, następnie w bardzo gorącej atmosferze zatańczyli sambę, salsę z elementami reggaeton i dancehall oraz rock and rolla. Podczas koncertu słuchaliśmy utworów granych na trąbce, pianinie i keyboardzie. Zaskoczeniem dla wszystkich była krótka lekcja, podczas której uczyliśmy tańczyć naszą publiczność. Goście i rodzice wspaniale radzili sobie z różnymi figurami i krokami.
Wszystkim uroczystość bardzo się podobała, a organizatorki: Pani Sylwia Sowińska i Pani Ewa Wenz były z nas dumne.

Galeria Koncertu Dzieci Rodzicom!!!