PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Dzień Edukacji Narodowej

Apel 23
Kategoria: Konstytucja 3 maja - apel (04.05.2016r.)
INEA AZS Poznan-ENERGA Torun 44
Kategoria: INEA AZS Poznań - Energa Toruń
Wigor ucznia 12
Kategoria: Życie szkoły z różnych ujęć (2009/2010)
Dzień Edukacji Narodowej Drukuj Email
Redaktor: mgr Margerita Szymczak
17.10.2008.

„Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem”

10. października 2008 r. w auli PG odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. W akademii brali udział dyrekcja, grono pedagogiczne, zaproszeni goście oraz uczniowie klas II i „trójki” z pozostałych klas.

Pan dyrektor Grzegorz Staniszewski podziękował nauczycielom za ich zaangażowanie, trud i wytrwałą pracę w kształceniu młodego pokolenia oraz życzył wszystkim dalszych sukcesów i zadowolenia z pracy pedagogicznej. Następnie zabrali głos Burmistrz Miasta Czarnków pan Franciszek Strugała i Przewodniczący Rady Rodziców pan Dionizy Kochański. Podziękowali oni nauczycielom za ich dotychczasową pracę i życzyli wielu następnych osiągnięć w karierze nauczycielskiej.

Pan dyrektor wręczył panu Burmistrzowi statuetkę „Przyjaciela Publicznego Gimnazjum” za zaangażowanie i wielokrotną pomoc okazywaną naszej szkole.

Po przemówieniach i wręczonych kwiatach rozpoczął się humorystyczny program artystyczny pt. „ Pokaz mody nauczycielskiej”. Zaprezentowano stroje dla nauczycieli oraz przydatne pomoce szkolne: dyby szkolne, komplet dyscyplinek (rózgi) oraz młotki do wbijania wiedzy. Apel został przygotowany przez klasy I A i II E pod czujnym okiem p. Agnieszki Zielsdorf i p. Margerity Szymczak.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z APELU