PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Dzień Edukacji Narodowej
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Apel 23
Kategoria: Konstytucja 3 maja - apel (04.05.2016r.)
INEA AZS Poznan-ENERGA Torun 44
Kategoria: INEA AZS Poznań - Energa Toruń
Wigor ucznia 12
Kategoria: Życie szkoły z różnych ujęć (2009/2010)
Realizowane projekty
Dzień Edukacji Narodowej Drukuj Email
Redaktor: mgr Margerita Szymczak   
17.10.2008.

„Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem”

      10. października 2008 r. w auli PG odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. W akademii brali udział dyrekcja, grono pedagogiczne, zaproszeni goście oraz uczniowie klas II i „trójki” z pozostałych klas.

     Pan dyrektor Grzegorz Staniszewski podziękował nauczycielom za ich zaangażowanie, trud i wytrwałą pracę w kształceniu młodego pokolenia oraz życzył wszystkim dalszych sukcesów i zadowolenia z pracy pedagogicznej.

     Pan dyrektor Grzegorz Staniszewski podziękował nauczycielom za ich zaangażowanie, trud i wytrwałą pracę w kształceniu młodego pokolenia oraz życzył wszystkim dalszych sukcesów i zadowolenia z pracy pedagogicznej. Następnie zabrali głos Burmistrz Miasta Czarnków pan Franciszek Strugała i Przewodniczący Rady Rodziców pan Dionizy Kochański. Podziękowali oni nauczycielom za ich dotychczasową pracę i życzyli wielu następnych osiągnięć w karierze nauczycielskiej.

     Pan dyrektor wręczył panu Burmistrzowi statuetkę „Przyjaciela Publicznego Gimnazjum” za zaangażowanie i wielokrotną pomoc okazywaną naszej szkole.

     Po przemówieniach i wręczonych kwiatach rozpoczął się humorystyczny program artystyczny pt. „ Pokaz mody nauczycielskiej”. Zaprezentowano stroje dla nauczycieli oraz przydatne pomoce szkolne: dyby szkolne, komplet dyscyplinek (rózgi) oraz młotki do wbijania wiedzy. Apel został przygotowany przez klasy I A i II E pod czujnym okiem p. Agnieszki Zielsdorf i p. Margerity Szymczak.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z APELU

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright