PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - BAL GIMNAZJALISTY

Wreczenie Podkowek 15
Kategoria: Wręczenie Podkówek
Talizman na szczescie 99
Kategoria: Wręczenie ,,podkówek" (20.04.2010r.)
BAL GIMNAZJALISTY Drukuj Email
Redaktor: Samorząd Uczniowski
05.06.2009.

G A L E R I A    Z    B A L U    G I M N A Z J A L I S T Y ! ! !

W piątek 29.05.2009 r. o godzinie 17:00 wszyscy uczniowie klas III rozpoczęli swój pierwszy Bal Gimnazjalisty.
      Część oficjalną rozpoczął swoim przemówieniem pan dyrektor Grzegorz Staniszewski. Następnie uczniowie klas III, rodzice, wychowawcy oraz pozostali nauczyciele naszej szkoły usłyszeli tradycyjne już “Poloneza czas zacząć!” Wspólnie z panem dyrektorem i panią dyrektor, którzy poprowadzili nas na początku układu, zatańczyliśmy wspaniałego poloneza.       Gdy stres już nieco opadł, mieliśmy zaszczyt wysłuchać przemówienia pana burmistrza Franciszka Strugały, a następnie przedstawiciela Rady Rodziców, pana Dionizego Kochańskiego. My, uczniowie klas III w tym dniu również przygotowaliśmy podziękowania dla naszych rodziców, dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. Po wygłoszeniu naszego podziękowania, spragnieni już wspaniałej zabawy, ruszyliśmy krokiem poloneza do auli szkolnej, gdzie tanecznie spędziliśmy resztę zabawy.
     Na części nieoficjalnej wszyscy przyszli absolwenci naszej szkoły wspaniale się bawili. Nie zabrakło uśmiechu i szaleństwa.
     Za ten wspaniały bal chcieliśmy z całego serca podziękować rodzicom, którzy ogromnie starali się, aby ten bal był dla nas niesamowitym przeżyciem. Dziękujemy też wychowawcom i dyrekcji, za możliwość uczestniczenia w tak wspaniałej uroczystości. Zapraszamy również do obejrzenia galerii z tego niezapomnianego dla nas wieczoru!