PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - BAL GIMNAZJALISTY
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Akademia 9
Kategoria: Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010
Wreczenie Podkowek 15
Kategoria: Wręczenie Podkówek
Talizman na szczescie 99
Kategoria: Wręczenie ,,podkówek" (20.04.2010r.)
Realizowane projekty
BAL GIMNAZJALISTY Drukuj Email
Redaktor: Samorząd Uczniowski   
05.06.2009.

Image

G A L E R I A    Z    B A L U    G I M N A Z J A L I S T Y ! ! !

      W piątek 29.05.2009 r. o godzinie 17:00 wszyscy uczniowie klas III rozpoczęli swój pierwszy Bal Gimnazjalisty.
      Część oficjalną rozpoczął swoim przemówieniem pan dyrektor Grzegorz Staniszewski. Następnie uczniowie klas III, rodzice, wychowawcy oraz pozostali nauczyciele naszej szkoły usłyszeli tradycyjne już “Poloneza czas zacząć!” Wspólnie z panem dyrektorem i panią dyrektor, którzy poprowadzili nas na początku układu, zatańczyliśmy wspaniałego poloneza.       Gdy stres już nieco opadł, mieliśmy zaszczyt wysłuchać przemówienia pana burmistrza Franciszka Strugały, a następnie przedstawiciela Rady Rodziców, pana Dionizego Kochańskiego. My, uczniowie klas III w tym dniu również przygotowaliśmy podziękowania dla naszych rodziców, dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. Po wygłoszeniu naszego podziękowania, spragnieni już wspaniałej zabawy, ruszyliśmy krokiem poloneza do auli szkolnej, gdzie tanecznie spędziliśmy resztę zabawy.
     Na części nieoficjalnej wszyscy przyszli absolwenci naszej szkoły wspaniale się bawili. Nie zabrakło uśmiechu i szaleństwa.
     Za ten wspaniały bal chcieliśmy z całego serca podziękować rodzicom, którzy ogromnie starali się, aby ten bal był dla nas niesamowitym przeżyciem. Dziękujemy też wychowawcom i dyrekcji, za możliwość uczestniczenia w tak wspaniałej uroczystości. Zapraszamy również do obejrzenia galerii z tego niezapomnianego dla nas wieczoru!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright