PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Sprzątanie świata
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Odzyskanie niepodleglosci 08 21
Kategoria: Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości (12.11.08r.)
Profilaktyka 27
Kategoria: Szkolny Dzień Profilaktyki (15.01.2016r.)
Rajd 20
Kategoria: Rajd Gimnazjalisty (26.09.2012r.)
Realizowane projekty
Sprzątanie świata Drukuj Email
Redaktor: Koło Dziennikarskie/Ewelina Pachura   
17.09.2009.
Image

"Śmieci i zanieczyszczenia nie znają granic. Cokolwiek dzieje się w jakimś miejscu na  Ziemi, przyniesie konsekwencje dla całej naszej Planety. Dlatego ważne jest, aby na całym świecie podejmowane były akcje, które będą zapobiegały dewastacji środowiska i pomagały je odnawiać. Takim globalnym działaniem jest właśnie „Sprzątanie świata". To dzięki akcji, w 130 krajach dziesiątki milionów osób różnych narodowości, ras, wyznań i światopoglądów jednoczą się w działaniu dla dobra całej ludzkości."


       Akcja Sprzątanie Świata odbywała się u nas 14, 15 i 16 września. W akcji uczestniczyły wszystkie klasy gimnazjum wraz z wychowawcami. Sprzątnięto cały park oraz las wokół parku. Podczas akcji nie zapomnieliśmy o terenie przy szkole. Po akcji każda klasa zostawiała zapełnione śmieciami i odpadami worki przy kontenerze na śmieci – sprzątanie zakończyło się powodzeniem. Oby tak dalej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright