PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - ,,Drzwi otwarte" w ZSL w Goraju
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Delegacja nauczycieli z Rehna 4
Kategoria: Współpraca międzynarodowa (8-11. 04. 2010r.)
Miedzynarodowy Festiwal Sportu 25_27_09_08r 25
Kategoria: Międzynarodowy Festiwal Spotru (25-27.09.2008r.)
Rajd Gimnazjalisty0809 32
Kategoria: X Rajd Gimnazjalisty
Realizowane projekty
,,Drzwi otwarte" w ZSL w Goraju Drukuj Email
Redaktor: Koło Dziennikarskie/Marta Grębka   
25.03.2010.

     19.03.2010 odbyły się po raz kolejny w Zespole Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju „drzwi otwarte”, w których udział wzięło ponad trzydziestu uczniów naszego gimnazjum. Grupa gimnazjalistów o godz. 8:30 wraz z opiekunami panią Beatą Cybel i panią pedagog-Marią Stachowiak wyjechali autobusem spod szkoły. Po przyjeździe zostaliśmy zaproszeni do sali widowiskowej znajdującej się w starej Masztelarnii, gdzie przywitał zgromadzonych Dyrektor ZSL – Pan Albert Tabaka.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

     O godzinie 9:00 rozpoczęło się uroczyste otwarcie i powitanie gości. Oprócz naszego gimnazjum przyjechali także uczniowie z Romanowa Dolnego, Kuźnicy Czarnkowskiej, Gębic i Lubasza. Wysłuchaliśmy kilkuminutowego koncertu sygnalistów myśliwskich, dyrektor zapoznał nas z planem dnia,  podzielił na grupy i poprosił o wystąpienie uczniów, którzy przystąpić mieli do konusów. Podczas gdy jedni głowili się nad zadaniami konkursowymi inni zwiedzali szkołę i internat. Mieliśmy okazję zobaczyć i nauczyć się mierzenia wysokich drzew, a także określania ich wieku. Pani Ewa Wróbel wraz z opiekunami medycznymi, z ratownictwa medycznego w Poznaniu, nauczyła nas jak zachować się i udzielić pierwszej pomocy w lesie. Obejrzeliśmy pokaz sprzętu leśnego firmy Husqvarna, pokaz umiejętności posługiwania się urządzeniami wykorzystywanymi do prac leśnych w wykonaniu uczniów.

     Po zakończeniu zwiedzania i posiłku przy ognisku, odbyło się uroczyste zakończenie i wręczenie nagród uczniom, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach. Wyprawa zakończyła się około godz. 13:00. Wszyscy wycieczkowicze byli zadowoleni z pobytu w Goraju. Mieliśmy możliwość miłego spędzenia czasu, zawiązania nowych znajomości oraz zwiedzenia szkoły, która wywarła na nas pozytywne wrażenie. Ciekawe tylko ilu uczniów skorzysta z możliwości nauki w Zespole Szkół Leśnych w Goraju?

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright