PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Zakończenie roku szkolnego 2006/07
Start arrow Archiwum 2007/08 arrow Zakończenie roku szkolnego 2006/07
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Podkowki 2009 16
Kategoria: Uroczyste wręczenie ,,Podkówek" (16.04.2009r.)
Bal 84
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Apel 6
Kategoria: Konstytucja 3 maja - apel (04.05.2016r.)
Realizowane projekty
Zakończenie roku szkolnego 2006/07 Drukuj Email
Redaktor: Sylwia Sowińska   
03.08.2007.
NIECH ŻYJĄ WAKACJE !

            Jak zawsze w dniu zakończenia roku szkolnego slogan ten ciśnie się na usta każdego, kto przez dziesięć miesięcy ( czy to z obowiązku, czy dla przyjemności ) ma wypełnione dni pobytem w szkole i nauką.
            22 czerwca 2007 roku w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie miały miejsce dwie uroczystości.
            Najpierw o godzinie 8.30 odświętnie ubrani uczniowie klas pierwszych i drugich zgromadzili się w hali widowiskowo-sportowej, aby uroczyście pożegnać się ze szkołą na całe dwa miesiące. Ci, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu, odebrali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe z rąk wicedyrektor pani Bożeny Zembik i swojego wychowawcy. Były uroczyste przemówienia, ale nie zabrakło też wesołych wakacyjnych piosenek i humorystycznych scenek.
            PóĽniej, o godzinie 10.00 w auli szkolnej odbyła się - niezwykle wyczekiwana przez uczniów klas trzecich - uroczystość pożegnania absolwentów gimnazjum. W podniosłym nastroju, w otoczeniu dostojnych gości nastąpiło wręczenie przez dyrektora pana Grzegorza Staniszewskiego i wychowawców klas trzecich świadectw ukończenia gimnazjum. Absolwenci złożyli podziękowania wszystkim tym, którzy towarzyszyli im podczas trzyletniej nauki w gimnazjum, a sami odebrali mądre wskazówki i życzenia na kolejny etap swojej edukacji. Były kwiaty, pamiątkowe fotografie, były też łzy wzruszenia. Ostatni raz na szkolnej scenie pięknie zaśpiewały uczennice klas trzecich, natomiast drugoklasiści pożegnali swoich starszych kolegów słowami piosenki „ Szczęśliwej drogi już czas!”
            I tak oto w refleksyjnej atmosferze rozstaliśmy się ze szkołą…, ale tylko na dwa miesiące.

Sylwia Sowińska

Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego klas I i II

Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego klas III
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright