PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Niezapomniana wycieczka
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Talizman na szczescie 121
Kategoria: Wręczenie ,,podkówek" (20.04.2010r.)
Bal 133
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Sport 4
Kategoria: Zawody powiatowe piłki koszykowej chłopców (26.02.2014r.)
Realizowane projekty
Niezapomniana wycieczka Drukuj Email
Redaktor: Patrycja Taraskiewicz, kl. 3c   
25.05.2010.

Image     W dniach od 11-14.05.2010 odbyła się wycieczka do Zakopanego i Częstochowy. Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie pod opieką pani Izabeli Mikuczewskiej i pana Krzysztofa Majewskiego spędzili cztery dni  poza Czarnkowem.

     Wyruszyliśmy spod szkoły ok. 5.25. Podróż była długa i męcząca. 12 godzin siedzenia w autobusie to jednak dla nastolatków trochę za dużo. Pomimo tego nie straciliśmy zapału do  zwiedzania  Zakopanego. Zakwaterowaliśmy się  w Domu Wypoczynkowym „Chałubiński” i wybraliśmy się do Aqua Park-u na 2 - godzinne wodne szaleństwo. Niektórzy z nas zrezygnowali z owej atrakcji i w zamian odwiedzili kręgielnię. Zwiedzanie Willi „Atma”, a potem   wędrówka na Halę Gąsienicową i Czarny Staw. Przebyliśmy długą  migrację  po górach. Osoby o mniejszej kondycji z pewnością  na długo zapamiętają te wyprawy. Widzieliśmy przepiękną  Dolinę Pięciu Stawów i Dolinę Roztoki. Dla tych widoków warto było się namęczyć.  Pobyt w centrum, na Krupówkach, umożliwił zakup wielu wspaniałych pamiątek. Niektórzy odwiedzili pocztę i wysłali pozdrowienia.  Wycieczkowiczów nie ominął też zjazd wyciągiem krzesełkowym z Gubałówki, co było dla osób z lękiem wysokości wyzwaniem. Na sam koniec zobaczyliśmy Krokwie - skocznie.  Podczas drogi powrotnej  wychowankowie odwiedzili Jasną Górę w Częstochowie. Do Czarnkowa wszyscy dojechali szczęśliwie ok. godziny 23.00.

     Podróż była udana, ale stanowczo za krótka. Widoki w tamtych okolicach są przepiękne. Każdemu polecam odwiedzenie ów regionów.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright