PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - ,,Sąd nad książką" w CzDK
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Koncert 39
Kategoria: II Czarnkowski Koncert Noworoczny (03.01.2016r.)
Zakonczenie klas 3 20
Kategoria: Zakończenie roku szolnego 2006/07 klas III
Koniec roku szkolnego 11
Kategoria: Pożegnanie uczniów klas III (25.06.2010r.)
Realizowane projekty
,,Sąd nad książką" w CzDK Drukuj Email
Redaktor: mgr inż. Izabela Skrzypczak-Szutowicz   
16.06.2010.
Image

     2 czerwca 2010 roku w Czarnkowskim Domu Kultury odbyły się pokazy w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Uczniowie pod opieką Lidera kampanii – Izabelą Skrzypczak- Szutowicz także uczestniczyli w tej akcji. Przygotowali pod kierownictwem pani Agnieszki Zielsdorf „Sąd nad książką”, który był jednym z głównych punktów imprezy.

     Uczniowie wraz z rodzicami dzieci ukazywali przedszkolakom pozytywne strony książek i zachęcali do lektur. Na scenie pojawiały się min. prezentacje znanych bajek, scenki edukacyjne, recytacje wierszy, piosenki, a także rozgrywki dla miejscowych osobistości z wiedzy o bajkowych postaciach. Dzieci również chętnie uczestniczyły w potyczkach. Wystawianie programu okazało się być dobrą zabawą i lekcją również dla nas samych. Wraz z dziećmi zostaliśmy obdarowani słodkimi upominkami.

     Po tej części dnia, wyposażeni w tomy bajek udaliśmy się do Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Jana Brzechwy. Dzieci z najmłodszych grup miały okazję wsłuchać się w baśnie i wiersze słynnych autorów. Wykazywały duże zainteresowanie naszą prezentacją. Głównym celem było jednak ukazanie im możliwości związanych z czytaniem i rozwinięcie wyobraźni. Kampanię można więc uznać za udaną, a cel za osiągnięty. Gimnazjalistów również zachęcamy do zagłębiania się w bajkowy świata naszej biblioteki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright