PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Sejmik Samorządowy
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Impreza 131
Kategoria: Szkolny Dzień Profilaktyki (14.01.2014r.)
Impreza 289
Kategoria: ,,Podkówki" (15.04.2015r.)
Mistrzostwa 2
Kategoria: Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż (08.05.2014r.)
Realizowane projekty
Sejmik Samorządowy Drukuj Email
Redaktor: Adrianna Kita, kl. 3a   
18.06.2010.
     25 maja 2010r. w drawskim gimnazjum odbył się X Młodzieżowy Sejmik Samorządowy Gimnazjalistów. Tematem tegorocznego spotkania były obchody XX-lecia samorządu terytorialnego.

     Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IIIa (Aleksandra Jachimczyk, Adrianna Kita, Izabella Pawlak, Michał Słowik). Przygotowali oni bardzo ciekawą prezentacje oraz przeprowadzili wywiady m.in. z burmistrzem Czarnkowa i starostą powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego oraz mieszkańcami miasta.

    W Drawsku obecni byli główni przedstawiciele władz samorządowych oraz uczniowie z ośmiu innych szkół powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.  Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Kolejność prezentacji losowana była przy wejściu na miejscu spotkania. Nasza szkoła wystąpiła jako trzecia. Wszyscy występujący uczniowie zostali nagrodzeni brawami. Dzieci uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Drawsku przygotowały miłą niespodziankę w formie przedstawienia dotyczącą oczywiście sukcesów samorządu terytorialnego. Na sejmiku dowiedzieliśmy się jak wiele zmieniło się w naszym powiecie w ciąg ostatnich 20 lat, każda grupa zwracała uwagę na swoją najbliższą okolicę i dzięki temu mieliśmy bardzo szerokie spojrzenie na przemiany zachodzące w naszej ,,małej Ojczyźnie”

     Po kończących spotkanie przemówieniach władze samorządowe wręczy wszystkim jednakowe nagrody.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright