PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - INEA AZS POZNAŃ na zgrupowaniu kondycyjnym w Czarnkowie
Start arrow Archiwum 2007/08 arrow INEA AZS POZNAŃ na zgrupowaniu kondycyjnym w Czarnkowie
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Impreza szkolna 290
Kategoria: ,,Podkówki" (07.04.2016r.)
Apel 52
Kategoria: Odzyskanie Niepodległości (10.11.2011r.)
Bal 2
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Realizowane projekty
INEA AZS POZNAŃ na zgrupowaniu kondycyjnym w Czarnkowie Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
10.08.2007.
ImageW dniach 14-20 sierpnia 2007 w hali sportowej przy czarnkowskim gimnazjum na zgrupowaniu kondycyjnym będzie przebywała piąta drużyna minionego sezonu ekstraklasy piłki koszykowej kobiet INEA AZS Poznań. INEA AZS POZNAŃ na zgrupowaniu kondycyjnym w Czarnkowie

W dniach 14-20 sierpnia 2007 w hali sportowej przy czarnkowskim gimnazjum na zgrupowaniu kondycyjnym będzie przebywała piąta drużyna minionego sezonu ekstraklasy piłki koszykowej kobiet INEA AZS Poznań.

Menedżer INEA AZS Poznań Tomasz Zarzycki informuje :
„ Sekcja Koszykówki INEA AZS Poznań 10.07.2007 podpisała kontrakt z
Beatą Krupską Tyszkiewicz. Umowa obowiązywać będzie przez jeden sezon
2007/2008. Baeta Krupska Tyszkiewicz to wielokrotna reprezentantka kraju i medalistka
Mistrzostw Polski ”.

"Cieszę się bardzo, że mogłam podpisać kontrakt z klubem z Poznania, tutaj
się czuje najlepiej. Poznań to piękne miasto, mam nadzieje, że uda się nam w
tym sezonie walczyć o medal" - stwierdziła zawodniczka przy podpisaniu
umowy ”.

INEA AZS Poznań pozyskała także zawodniczkę KK AZS Jelenia Góra – Małgorzatę Myćkę. Jest to zawodniczka grający na pozycji rzucającej. Cały czas trwają jeszcze rozmowy odnośnie pozyskania dwóch zawodniczek – młodzieżowych reprezentantek kraju: Agnieszki Skobel oraz Dominiki Nawrotek. Jeśli te plany by się udały, przed „akademiczkami” kierownictwo klubu postawi cel walki o medale Mistrzostw Polski.
„ My zawsze chcemy walczyć o jak najwyższe miejsce. W zeszłym sezonie też zapowiadaliśmy, iż chcemy wywalczyć minimum 3 miejsce i chociaż nikt w to nie wierzył zespół był tego bardzo bliski. W tej chwili po uzupełnieniu składu, nie pozostaje nam nic innego jak właśnie taki cel postawić ” – mówi menedżer INEA AZS Poznań.
Najnowsza wiadomość to, że INEA AZS Poznań w sezonie 2007/2008 zagra w nowo utworzonej Centralnej Lidze Europejskiej / Central Europe Women Leaque /. Już 07 sierpnia 2007 roku poznańskie koszykarki poznają swoje rywalki, ponieważ w Pradze odbędzie się losowanie grup.

"Zgłosiliśmy się do Ligi ponieważ chcemy nasz zespół wypromować również na arenie europejskiej. Będzie to również wspaniała okazja aby w rozgrywkach tych mogły pokazać się młode zawodniczki i zebrać cenne doświadczenia, które będą później procentowały w lidze" - mówi menedżer INEA AZS Łukasz Zarzycki.
Poniżej trochę informacji o systemie rozgrywania Central Europe Women Leaque :

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele wszystkich krajów, które są zainteresowane grą w powstających rozgrywkach. Organizacja tego typu ligi jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klubów możliwością rozgrywania spotkań z nowymi rywalami z jednej strony oraz możliwością minimalizacji kosztów startu i udziału w międzynarodowych rozgrywkach. W rozgrywkach udział weźmie 16 zespołów: 6 drużyn z Czech, 5 ze Słowacji, 3 z Austrii oraz 2 zespoły z Polski. W pierwszym etapie drużyny zostaną podzielone na 4 grupy po 4 zespoły i w dniach 12 - 14 października 2007 odbędą się turnieje kwalifikacyjne do sezonu zasadniczego CEWL. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do rundy zasadniczej, gdzie zespoły będą rywalizować w dwóch grupach po cztery zespoły - systemem ligowym. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do Final Four (26/27.01.2008), który zostanie rozegrany u jednego z uczestników.

Na OTWARTY TRENING zespołu INEA AZS Poznań zapraszamy wszystkich sympatyków piłki koszykowej do czarnkowskiej hali 17 sierpnia 2007 w piątek w godzinach 16-18. Po zakończonym treningu można będzie wejść na płytę pozbierać autografy, zrobić pamiątkowe zdjęcia, przeprowadzić wywiady z trenerami oraz zawodniczkami.
Będzie można na żywo porozmawiać z reprezentantkami Polski : Natalią Mrozińską, Joanną Jarkowską, Moniką Siborą, oraz najbardziej znaną polską koszykarką, wielokrotną kapitan reprezentacji Polski Beatą Krupską- Tyszkiewicz.
Możliwy jest również krótki mecz pomiędzy drużynami złożonymi z zawodniczek INEA AZS Poznań oraz naszych czarnkowskich zawodniczek i ZAWODNIKÓW. Liczymy na zawodników Ligi Piłki Koszykowej OSiR.


Pierwszy mecz w sezonie 2007/2008 akademiczki rozegrają 16 października 2007 roku (wtorek) o godzinie 18.00 w Arenie z wicemistrzyniami Polski Lotosem Gdynia i będzie to zapewne jak zapowiadają organizatorzy wielkie święto żeńskiej koszykówki w Poznaniu.
Na ten mecz gimnazjaliści z Czarnkowa już dzisiaj zostali zaproszeni przez menedżera klubu który mówi : „ Będzie nam niezmiernie miło gościć na meczu np. autokar kibiców, gimnazjalistów z Czarnkowa. My przygotujemy specjalny sektor dla Państwa oraz oczywiście wstęp dla całej grupy będzie wolny!

Nauczyciele wychowania fizycznego czarnkowskiego gimnazjum mówią : dziękujemy, na pewno przyjedziemy.

Więcej informacji o zespole na stronie : www.azs.poznan.pl
Menedżer zespołu – Łukasz Zarzycki kom : 600-091-328
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright