PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH 2009/2010
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Rajd 114
Kategoria: Rajd Gimnazjalisty (26.09.2012r.)
Koncert Dzieci Rodzicom 14
Kategoria: Koncert Dzieci Rodzicom
Impreza szkolna 12
Kategoria: Szkolne Święto Nauk Matematyczno-Przyrodniczych (28.04.2016r.)
Realizowane projekty
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH 2009/2010 Drukuj Email
Redaktor: mgr Ewa Wenz, mgr Sylwia Sowińska   
06.07.2010.

Image     Czerwiec w każdej szkole to czas podsumowań, analiz, a także wyróżnień i gratulacji.  I podobnie jest w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie, gdzie w ostatnim tygodniu nauki zorganizowano wyjątkową uroczystość,  wielką galę - Ceremoniał Nadania Tytułów „Najlepszy z Najlepszych” 2009/2010 pod okiem pań Sylwii Sowińskiej i Ewy Wenz oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

     22 czerwca 2010 r. o godzinie 9.00 wszyscy uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum zgromadzili się w hali, aby poznać i uhonorować najzdolniejszych i najbardziej pracowitych gimnazjalistów, tych, którzy w tym roku szkolnym odnosili sukcesy w różnych dziedzinach wiedzy i sportu. Uroczystość została podzielona na dwie części – przedmiotową i sportową, a w ich trakcie wręczano nagrody w odpowiednich kategoriach: „NAJLEPSZY POLONISTA”, „NAJLEPSZY HISTORYK”, „NAJLEPSZY MATEMATYK I INFORMATYK”, „NAJLEPSZY SPORTOWIEC” itd. Do gratulacji, dyplomów i nagród dołączono występy artystyczne naszych uczniów, były piosenki, wiersze, skecze, playback show i pokazy gimnastyczne.

     Oto wyróżnieni uczniowie w odpowiednich kategoriach:

1) Najlepszy Polonista

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

KONKURS

1.

MARIA ZARZYCKA

I F

I M. W POWIATOWYM KONKURSIE  ORTOGRAFICZNYM

I M. W SZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

 

2.

ROBERT MAZUR

I D

II M. W REJONOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM O TEMATYCE WIEJSKIEJ

I M. W VII SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

3.

JAGODA MAGDZIARZ

II G

I M. W MIĘDZYGIMNAZJALNYM KONKURSIE WIEDZY O MITOLOGII PT. „POTYCZKI MITOLOGICZNE”

III M. W SZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

4.

MARTA SROKA

II A

I M. W POWIATOWYM KONKURSIE „TWOJA MOWA CIĘ ZDRADZA, CZYLI O GWARZE  - CZĄSTCE NASZEJ KULTURY”

III M. W VII SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

5.

MARTA SAMBORSKA

III B

WYRÓŻNIENIE W POWIATOWYM „KONKURSIE NA FRRASZKI” DOTYCZĄCE ZDROWIA

II M. W SZKOLNYM KONKURSIE POETYCKIM

6.

PATRYCJA TARASKIEWICZ

III C

WYRÓŻNIENIE W II POWIATOWYM KONKURSIE POETYCKIM        IM.  ANDZREJA SULIMY-SURYNA

I M. W SZKOLNYM KONKURSIE POETYCKIM

7.

KLAUDIA WYRWA

III D

II M. W SZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

III M. W SZKOLNYM KONKURSIE POETYCKIM

8.

MARTA SZWEDEK

II C

I M. W MIĘDZYGIMNAZJALNYM KONKURSIE WIEDZY O MITOLOGII PT. „POTYCZKI MITOLOGICZNE”

9.

MONIKA JACEK

I A

I M. W MIĘDZYGIMNAZJALNYM KONKURSIE WIEDZY O MITOLOGII PT. „POTYCZKI MITOLOGICZNE”

10.

IZABELA WYRWA

II F

I M. W POWIATOWYM KONKURSIE „TWOJA MOWA CIĘ ZDRADZA, CZYLI O GWARZE  - CZĄSTCE NASZEJ KULTURY”

11.

JUSTYNA EWALD

II A

12.

MONIKA GRZEŚKIEWICZ

II F

13.

DAWID  SZLEMP

II E

14.

MAKSYMILIAN MALINOWSKI

III C

15.

MARTA KLIMASZEWSKA

III E

II M. W VII SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

16.

KATARZYNA KARPIŃSKA

III D

II M. W VII SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

17.

PAULINA BARTKOWIAK

II E

III M. W VII SZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

18.

MARTA GRĘBKA

III F

III M. W SZKOLNYM KONKURSIE POETYCKIM

 

2) Najlepszy Historyk

KONKURSY HISTORYCZNE 2009/2010

1.Jagoda Magdziarz – kl. II g

- Wojewódzki Konkurs Historyczny

- I msc. etap szkolny

                - I msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Mistrz Historii Starożytnej”

- I msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Najlepszy Historyk     Średniowiecza i Odrodzenia”

- II msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Prawda o zbrodni katyńskiej”

2.Krzysztof Patalas – kl. III c

                - Wojewódzki Konkurs Historyczny

                                - III msc. etap szkolny

- I msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Prawda o zbrodni katyńskiej”

- II msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Mistrz Historii Starożytnej”

- III msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Najlepszy Historyk     Średniowiecza i Odrodzenia”

3.Patrycja Izydor – kl. III c

- Wojewódzki Konkurs Historyczny

- II msc. etap szkolny

- II msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Najlepszy Historyk     Średniowiecza i Odrodzenia”

- III msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Prawda o zbrodni katyńskiej”

4.Krzysztof Kołoch – kl. III a

- Wojewódzki Konkurs Historyczny

- II msc. etap szkolny

- II msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Najlepszy Historyk     Średniowiecza i Odrodzenia”

- reprezentowanie gimnazjum w Powiatowej Konferencji Młodzieży ,,Dialogi Młodych”

5.Maciej Sobczak – kl. III c

- III msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Mistrz Historii Starożytnej”

- III msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Najlepszy Historyk     Średniowiecza i Odrodzenia”

6.Zofia Jessa – kl. II d

- II msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Prawda o zbrodni katyńskiej”

                - udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Krąg”

8.Dominik Romanowski – kl. II e

- II msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Historia Ziemi Czarnkowskiej w obiektywie gimnazjalisty”

7.Mateusz Czarnecki – kl. II b

- III msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Najlepszy Historyk     Średniowiecza i Odrodzenia”

8.Adrianna Kita – kl. III a

- I msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Historia Ziemi Czarnkowskiej w obiektywie gimnazjalisty”

- reprezentowanie gimnazjum w Powiatowej Konferencji Młodzieży ,,Dialogi Młodych” i Młodzieżowym Sejmiku Samorządowym Gimnazjalistów

- udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Krąg”

9.Kamila Balcerska – kl. II f

- III msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Historia Ziemi Czarnkowskiej w obiektywie gimnazjalisty”

10.Izabella Pawlak – kl. III a

- III msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Historia Ziemi Czarnkowskiej w obiektywie gimnazjalisty”

- reprezentowanie gimnazjum w Powiatowej Konferencji Młodzieży ,,Dialogi Młodych” i Młodzieżowym Sejmiku Samorządowym Gimnazjalistów

11Aleksandra Szczypior – kl. II e

- II msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Historia Ziemi Czarnkowskiej w obiektywie gimnazjalisty”

12.Anna Kossakowska – kl. III f

- I msc. w Szkolnym Konkursie Historycznym ,,Prawda o zbrodni katyńskiej”

13.Aleksandra Jachimczyk

- reprezentowanie gimnazjum w Powiatowej Konferencji Młodzieży ,,Dialogi Młodych” i Młodzieżowym Sejmiku

 

3) Najlepszy Miłośnik Sztuki

     SZTUKA – MUZYKA

Klimaszewska Marta III e

Festiwal Piosenki Ludowej – Im -  kat. zespół

Przegląd Kolęd i Pastorałek – III m – kat. zespół

Cztery Pory Roku w Piosence – III m – kat. zespół

Festiwal Piosenki Niemieckiej – II m – kat. zespół

Czarnecki Tomasz II f

Festiwal Piosenki Ludowej – Im -  kategoria zespół

Przegląd Kolęd i Pastorałek – III m – kat. zespół

Cztery Pory Roku w Piosence – III m – kat. zespół

Festiwal Piosenki Niemieckiej – II m – kat. zespół

Kawka Adrianna III f

Cztery Pory Roku w Piosence – III m – kat. zespół

Festiwal Piosenki Niemieckiej – II m – kat. zespół

Festiwal Piosenki Niemieckiej – III m – kat. solo

Mleczko Agnieszka III e

Przegląd Kolęd i Pastorałek – III m – kat. zespół

Kowal Joanna III e

Przegląd Kolęd i Pastorałek – III m – kat. zespół

Pawłowska Klaudia – II a

Cztery Pory Roku w Piosence – III m – kat. zespół

     SZTUKA – PLASTYKA

Samborska Marta III b

Kopia Słynnego Dzieła Plastycznego – I m

Rosada Kacper II b

Kopia Słynnego Dzieła Plastycznego – II m

Bednarek Kamila III e

Kopia Słynnego Dzieła Plastycznego – III m

Hryncewicz Agata I b

Wiatr Wypadek Ogień Woda- Strażak Zawsze Rękę Poda – wyróżnienie

Łowiectwo w Oczach Dziecka – wyróżnienie

Mleczko Agnieszka III e

Tajemnicze Kocie Życie – wyróżnienie

 

          Supergłowa Nauk Humanistycznych

               1. Jagoda Magdziarz z klasy II g

               2. Marta Klimaszewska z klasy III e

               3. Patrycja Taraskiewicz z klasy III c

4) Najlepszy Matematyk i Informatyk

KONKURSY Z MATEMATYKI i INFORMATYKI W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

L.p

Nazwisko i imię ucznia

 

klasa

Udział  w konkursach

1.

Karpińska Katarzyna

IIId

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, I miejsce w konkursie „Procenty i finanse w praktyce” , I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Alcybiades,

2.

Samborska Marta

IIIb

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, II miejsce w konkursie „Procenty i finanse w praktyce” , IV miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Alcybiades, dobry wynik w konkursie Kangur 2010

3.

Patalas Krzysztof

 

IIIc

Wyróżnienie w konkursie Kangur 2010r

II miejsce w konkursie „Procenty i finanse w praktyce” , udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Alcybiades,

4.

Kaźmierczak Łukasz

IId

Dobry wynik w konkursie Kangur 2010r, tytuł mistrz Excela w szkolnym konkursie informatycznym

5.

Kołoch Krzysztof

IIIa

III miejsce w  konkursie „Procenty i finanse w praktyce”

6.

Kawka Adrianna

IIIf

III miejsce w  konkursie „Procenty i finanse w praktyce”

7.

Nawrocki Jakub

Ie

Dobry wynik w konkursie Kangur 2010r

8.

Izydor Patrycja

IIIc

V miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Alcybiades, Dobry wynik w konkursie Kangur 2010r

9.

Mleczko Agnieszka

IIId

Udział  w Międzygimnazjalnym Konkursie Alcybiades,

Mateusz Czarnecki  i  Maciej Kmiotek udział w Powiatowym Konkursie informatycznym

5) Najlepszy Fizyk

KONKURSY Z FIZYKI W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Udział w konkursach

1

Samborska Marta

III b

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego,  I miejsce w konkursie „Najlepszy fizyk 2009/2010” w klasach trzecich, wyróżnienie w konkursie „Z fizyką za pan brat”, dobry wynik w międzynarodowym konkursie „Lwiątko 2010”

2

Karpińska Katarzyna

III d

Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Lwiątko 2010”, udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, III miejsce w konkursie „Najlepszy fizyk 2009/2010” w klasach trzecich

3

Patalas Krzysztof

III c

dobry wynik w międzynarodowym konkursie „Lwiątko 2010”, udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, II miejsce w konkursie „Najlepszy fizyk 2009/2010” w klasach trzecich

4

Izydor Patrycja

III c

udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, II miejsce w konkursie „Najlepszy fizyk 2009/2010” w klasach trzecich, wyróżnienie w konkursie „Zjawisko fizyczne w fotografii”

5

Czarnecki Mateusz

II b

I miejsce w konkursie „Najlepszy fizyk 2009/2010” w klasach drugich, wyróżnienie w konkursie „Zjawisko fizyczne w fotografii”

6

Kaźmierczak Łukasz

II d

II miejsce w konkursie „Najlepszy fizyk 2009/2010” w klasach drugich, dobry wynik w międzynarodowym konkursie „Lwiątko 2010”

7

Szwedek Marta

II c

III miejsce w konkursie „Najlepszy fizyk 2009/2010” w klasach drugich, dobry wynik w międzynarodowym konkursie „Lwiątko 2010”

 

     Wyróżnienia w konkursie „Zjawisko fizyczne w fotografii”:

     - Rosentreter Monika kl. II b

     - Szczypior Aleksandra kl. II e

     - Winiarska Karolina kl. II e

     - Sowiński Filip kl. II g

     - Kujawiński Marek kl. III b

     - Cwyk Marta kl. III c

     - Domagalska Katarzyna kl. III d

     - Polarczyk Damian kl. III d

6) Najlepszy Chemik

KONKURSY Z CHEMII  W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

L.p

Nazwisko i imię ucznia

 

klasa

Udział  w konkursach

1.

Karpińska Katarzyna

IIId

Finalista Wojewódzkiego Konkursu chemicznego ,

I miejsce w konkursie Biologiczno-Chemicznym z elementami ekologii organizowanej przez LO Czarnków

2.

Czarnecki Mateusz

IIb

I miejsce w konkursie szkolnym Najciekawszy Eksperyment  Chemiczny

3.

Bajsert Agnieszka

IIIb

I miejsce w konkursie szkolnym Najciekawszy Eksperyment  Chemiczny

4.

Stochaj Kamila

IIIb

II miejsce w konkursie szkolnym Najciekawszy Eksperyment  Chemiczny

5.

Zarzycka Maria

If

III miejsce w konkursie szkolnym Najciekawszy Eksperyment  Chemiczny

 

7) Najlepszy Biolog

KONKURSY Z BIOLOGII  W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Jędrzej Strawa kl. II b

- X Turniej Leśny Sarbia 2009 – zespół zajął I miejsce

- II Ogólnopolski Edukacyjny Piknik Ekologiczny  Pobiedziska 2010 – zespół zajął I miejsce

- „ Na tropach przyrody” konkurs organizowany przez RDLP w Pile – praca zespołowa –-  zakwalifikowana do etapu finałowego

      - Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy org. Przez PTOP „Salamandra” – udział w etapie rejonowym

- Konkurs na najaktywniejszego biologa w szkole II miejsce

Stanisław Wróbel – kl. III f

- X Turniej Leśny Sarbia 2009 - zespół zajął I  miejsce

- II Ogólnopolski Edukacyjny Piknik Ekologiczny  Pobiedziska 2010 – zespół zajął I miejsce

- „ Na tropach przyrody” konkurs organizowany przez RDLP w Pile – praca zespołowa –zakwalifikowana do etapu finałowego

- Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy org. Przez PTOP „Salamandra” – udział w etapie rejonowym

- Konkurs na najaktywniejszego biologa w szkole I miejsce

Patrycja Izydor kl. III c

-  X Turniej Leśny Sarbia 2009 – zespół zajął  I miejsce

II Ogólnopolski Edukacyjny Piknik Ekologiczny  Pobiedziska 2010 – zespół zajął I miejsce

IX Konkurs biologiczno – chemiczny z elementami ekologii organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa – II miejsce

Bartłomiej Pawłowski –kl. I c

X Turniej Leśny Sarbia 2009  - zespół zajął I miejsce

Katarzyna Karpińska- kl. III d

II Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Pilskiego

-zajęła V miejsce ( wyróżnienie).

II Ogólnopolski Edukacyjny Piknik Ekologiczny  Pobiedziska 2010 – zespół zajął I miejsce

IX Konkurs biologiczno – chemiczny z elementami Ekologii organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa -I miejsce

- Konkurs na najaktywniejszego biologa w szkole III miejsce

Marta Samborska kl. III b

Wojewódzki Konkurs Biologiczny –finalistka

Emilia Jurczyńska

- Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy org. Przez PTOP „Salamandra” – udział w etapie rejonowym

Adrianna Kawka kl. III f

„Twórczość z kosza” –Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Ministerstwo Ochrony Środowiska  - zespół zajął I miejsce

Paulina Witkowska kl. III f

„Twórczość z kosza” –Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Ministerstwo Ochrony Środowiska  - zespół zajął I miejsce

Natalia Remer  kl. III f

Twórczość z kosza” –Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Ministerstwo Ochrony Środowiska  - zespół zajął I miejsce

Paulina Ogrodnik kl. III f

Twórczość z kosza” –Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Ministerstwo Ochrony Środowiska  -

zespół zajął I miejsce

Magdalena Zawadzka kl. III f

Twórczość z kosza” –Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Ministerstwo Ochrony Środowiska  - zespół zajął I miejsce

Karolina Surma kl. III f

 - otrzymała wyróżnienie w II Konkursie Ekologicznym „Jestem Przyjacielem Ziemi” organizowanym przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych  EFFATA

Marta Szwedek – kl. II c

II Ogólnopolski Edukacyjny Piknik Ekologiczny  Pobiedziska 2010 – zespół zajął I miejsce

Piotr Zdun klasa III f

„ Na tropach przyrody” konkurs organizowany przez RDLP w Pile – praca zespołowa –zakwalifikowana do etapu finałowego

 

8) Najlepszy Geograf

KONKURSY Z GEOGRAFII  W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

konkurs

1

Katarzyna Karpińska

III d

-Wojewódzki Konkurs Geograficzny – finalista etapu wojewódzkiego,

-I miejsce „Czarnków w Unii Europejskiej”

-Najlepszy Geograf Klas III

2

Krzysztof Patalas

III c

-Wojewódzki Konkurs Geograficzny – finalista etapu wojewódzkiego,

-III miejsce „Czarnków w Unii Europejskiej”

-Najlepszy Geograf Klas III

3

Mateusz Czarnecki

II b

-Wojewódzki Konkurs Geograficzny – finalista etapu wojewódzkiego,

-II miejsce „Czarnków w Unii Europejskiej”

-Najlepszy Geograf Klas II

4

Patrycja Izydor

III c

-Wojewódzki Konkurs Geograficzny – finalista etapu rejonowego

5

Emilia Jurczyńska

I f

-Najlepszy Geograf Klas I

6

Marta Szwedek

II c

- I miejsce konkurs fotograficzny „Szwajcaria Czarnkowska w fotografii gimnazjalisty”

7

Marta Grębka

III f

- II miejsce konkurs fotograficzny „Szwajcaria Czarnkowska w fotografii gimnazjalisty”

8

Wiktoria Szymczak

II a

-II miejsce konkurs fotograficzny „Szwajcaria Czarnkowska w fotografii gimnazjalisty”

9

Sandra Klepacka

III e

- III miejsce konkurs fotograficzny „Szwajcaria Czarnkowska w fotografii gimnazjalisty”

10

Adrianna Kita

III a

- III miejsce konkurs fotograficzny „Szwajcaria Czarnkowska w fotografii gimnazjalisty”

11

Adrianna Kawka

III f

Wyróżnienie konkurs fotograficzny „Szwajcaria Czarnkowska w fotografii gimnazjalisty”

12

Stanisław Wróbel

III f

Wyróżnienie konkurs fotograficzny „Szwajcaria Czarnkowska w fotografii gimnazjalisty”

              Super Głowa Nauk Ścisłych:

               1) Katarzyna Karpińska kl.IIId

              2)Marta Samborska kl.IIIb

              3)Mateusz Czarnecki kl.IIb

9) Najlepszy Germanista

          Konkursy z języka niemieckiego!

     Maria Zarzycka kl. 1F – II miejsce w  IX Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego ,  8 kwietnia 2010r.

     Patrycja Izydor kl. 3C – IV miejsce w IV Powiatowym Konkursie  Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych pod tytułem „, Märchen, Legenden und Mythen in den deutschsprachigen Ländern”,18 maja 2010r.

      Alicja Stróżyńska kl.1D – IV miejsce w IV Powiatowym Konkursie  Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych pod tytułem „, Märchen, Legenden und Mythen in den deutschsprachigen Ländern”,18 maja 2010r.

     Katarzyna Karpińska kl. 3 D – wysokie wyniki w konkursach języka niemieckiego w roku szkolnym 2009/2010.

10) Osiągnięcia sportowe

     Mistrzostwa Wielkopolski:

II m dziewczęta w sztafetowych biegach przełajowych – Magdalena Jasińska 3 e, Kamila Grodzka 3 e, Karolina Kijanka 3 a, Aleksandra Jachimczyk 3 a, Weronika Grzelak 2 d, Barbara Hoffmann 2 c, Katarzyna Hoffmann 2 c, Katarzyna Hempe 2 f, Aleksandra Kubiś 2 f, Monika Grześkiewicz 2 f, Martyna Ciudzińska 1 b, Katarzyna Nowak 3 d

III m Katarzyna Nowak 3 d w biegu na 1000 m

III m Artur Stochaj 2 e w biegu na 300 m przez płotki

III m sztafety 4x100 m chłopców – Wojciech Przytulski 3 a, Paweł Dołęski 3 b, Artur Stochaj 2 e, Marcin Dziaduch 3 d, Michał Dola 2 b

IV m Katarzyna Nowak 3 d w indywidualnych biegach przełajowych

IV m Marta Sroka 2 a w skoku w dal

V m w sztafetowych biegach na orientacje – Marcin Pietraszak 1 d, Piotr Zdun 3 f, Szymon Kita 1 f, Stanisław Wróbel 3 f

VI m Monika Grześkiewicz 2 f w rzucie oszczepem

VI m Jędrzej Strawa 2 b w biegu na orientacje

VII m Marcin Pietraszak 1 d w biegu na orientacje

IX m sztafety 4x100 m dziewcząt – Weronika Frahn 2 a, Marta Sroka 2 a, Barbara Hoffmann 2 c, Aleksandra Kubiś 2 f, Aleksandra Janicka 3 b

XII m chłopcy w sztafetowych biegach przełajowych – Rafał Matelski 1 f, Dawid Sołtysiak 2 a, Dominik Romanowski 2 e, Piotr Zdun 3 f, Miłosz Stochaj 3 e, Krzysztof Patalas 3 c, Hubert Braciszewski 2 g, Paweł Dołęski 3 b, Stanisław Wróbel 3 f, Sebastian Radecki 3 f, Dominik Hempe 3 f

XV m w aerobiku grupowym – Marta Światek 1 c, Julia Mucha 1 e, Bianka Budych 2 c, Marta Hagedorn 2 c, Weronika Grzelak 2 d, Magdalena Jasińska 3 e, Joanna Kowal 3 e, Agnieszka Mleczko 3 e, Anna Kossakowska 3 f, Ewelina Pachura 3 f

XVI m w drużynowych szachach – Paulina Michalska 1 e, Szymon Hajse 3 c, Tomasz Gadziński 3 c, Szymon Nowak 3 b

 Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie zajęło 5 m we  współzawodnictwie sportowym w Wielkopolsce na startujących 413 szkół

Mistrzostwa Rejonu

I m Kamila Bednarek 3 e w tenisie stołowym

I m Katarzyna Nowak 3 d w biegu na 1000 m

I m Marta Sroka 2 a w skoku w dal

I m sztafeta 4x100 m dziewcząt

I m sztafeta 4x100 m chłopców

I m w aerobiku grupowym

II m w piłce koszykowej dziewcząt

II m Katarzyna Hoffmann 2 c w biegu na 600 m

II m Artur Stochaj 2 e w biegu na 300 m przez płotki

III m Aleksandra Janicka 3 b w biegu na 100 m

III m Kamila Grodzka 3 e w biegu na 300 m przez płotki

III m Monika Grześkiewicz 2 f w rzucie oszczepem

III m w piłce siatkowej chłopców

IV m Sandra Klepacka 3 e w biegu na 300 m przez płotki

IV m Karolina Winiarska 2 e w skoku wzwyż

IV m Paweł Czarnecki w biegu na 300 m przez płotki

IV m Szymon Hajse w pchnięciu kulą

V m w drużynowym tenisie stołowym – Katarzyna Nowak 3 d, Joanna Przybylak 1 f

V m w piłce koszykowej chłopców

V m w piłce nożnej chłopców

VI m w siatkówce plażowej dziewcząt

VII m w siatkówce plażowej chłopców

11) Najlepszy Sporowiec  Wśród Chłopców

     Druga dziesiątka chłopców

20. ex aequo  Szymon Kita i Marcin Chmielewski

19. Marcin Pietraszak

18. Bartosz Dykaw

17. Marcin Dziadach

15. ex aequo  Maciej Krueger i Maciej Hajse

14. Dominik Hempe

13. Stanisław Wróbel

12. Kamil Szeszuła

11. Dawid Sołtysiak

12) Najlepszy Sporowiec  Wśród Dziewcząt

      Druga dziesiątka dziewcząt

20. Julita Wasyl

19. Katarzyna Hempe

18. Anna Kossakowska

17. Weronika Frahn

16. Kamila Bednarek

15. Aleksandra Janicka

14. Karolina Wachońska

13. Ewelina Pachura

12. Marta Sroka

11. Monika Grześkiewicz

13) Najlepszy Sporowiec  Wśród Chłopców

     Pierwsza  dziesiątka chłopców

miejsce 10  – Tomasz Gadziński

miejsce 8 ex aequo- Sebastian Romanowski i

                                     Dariusz Zborowski

miejsce 7 – Sebastian Radecki

miejsca 6 - Piotr Zdun

miejsce 5 - Wojciech Przytulski

miejsca 4 - Paweł Czarnecki

miejsce 3 - PAWEŁ DOŁĘSKI

miejsce 2 - KRZYSZTOF PATALAS

miejsce 1 - ARTUR  STOCHAJ

14) Najlepszy Sporowiec  Wśród Dziewcząt

     Pierwsza  dziesiątka dziewcząt

miejsce 10 – Kamila Grodzka

miejsce 9 – Aleksandra Jachimczyk

miejsce 8 – Joanna Przybylak

miejsce 7 –  Karolina Kijanka

miejsce 6 – Magdalena Jasińska

miejsce 5  – Aleksandra Kubiś              

miejsce 4 – Barbara Hoffmann

          A oto pierwsza trójka

miejsce 3- KATARZYNA HOFFMANN

miejsce 2 -  WERONIKA GRZELAK

miejsce 1 - KATARZYNA  NOWAK

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright