PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Wycieczka międzyklasowa
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Talizman na szczescie 36
Kategoria: Wręczenie ,,podkówek" (20.04.2010r.)
Zakonczenie roku szkolnego 32
Kategoria: Pożegnanie uczniów klas trzecich (19.06.2009r.)
Swieto Nauk Matematyczno - Przyrodniczych 77
Kategoria: Świeto Nauk Matematyczno - Przyrodniczych
Realizowane projekty
Wycieczka międzyklasowa Drukuj Email
Redaktor: mgr Izabela Mikuczewska   
28.08.2010.
Image      17. czerwca 2010 roku uczniowie z klas I b, I c, III c, III d i III e wybrali się na ostatnią już wycieczkę w roku szkolnym. Opiekunowie wycieczki: I. Mikuczewska, A. Mazurek, I. Skrzypczak - Szutowicz i K. Majewski zorganizowali uczniom pobyt w Parku Wodnym OCTOPUS  w Suchym Lesie.

     Następnie, po wodnych szaleństwach, wycieczkowicze przejechali do Nowego ZOO w Poznaniu, gdzie zwiedzanie rozpoczęli od przejazdu kolejką. Pogoda sprzyjała, więc każdy chętnie spacerował i oglądał różnorodne zwierzęta. Wszystkim spodobała się Słoniarnia, ponieważ można było z bliska oglądać słonie. Po wykonaniu pamiątkowych fotografii z pobytu w ogrodzie zoologicznym, grupa przejechała do Centrum Handlowego Malta, gdzie wszyscy zaspokoili swoje apetyty i zrobili zakupy. Ostatnim punktem wycieczki była projekcja filmu. W godzinach wieczornych wszyscy w doskonałych humorach wrócili do Czarnkowa.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright