PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Pożegnanie klas III

Impreza szkolna 168
Kategoria: ,,Podkówki" (07.04.2016r.)
Turniej kwalifikacyjny 30
Kategoria: III Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów i Kadetek w Tenisie Stołowym (27-28.03.2010r.)
Impreza szkolna 16
Kategoria: Przełamujemy bariery językowe dziś sportowo (21.06.2010r.)
Pożegnanie klas III Drukuj Email
Redaktor: mgr Renata Barnaś, mgr Agata Mazurek
28.08.2010.

Image     25 czerwca uczniowie klas III Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie zebrali się w auli oczekując z niecierpliwością na wręczenie świadectw i nagród. Motywem przewodnim uroczystości była bajka  o 4 Alibabkach, 2 Alibabach i 143 rozbójnikach. Narrator wprowadził wszystkich w nastrój czytając opowieść, której głównymi bohaterami byli uczniowie klas III i ich wychowawcy. Całość uzupełniona była pokazem slajdów. Po chwili wspomnień pan dyrektor powitał gości pana Zdzisława Chwarścianka Przewodniczącego Rady Miasta, pana Grzegorza Kaźmierczaka zastępcę Burmistrza Miasta Czarnków oraz pana Marka Szutę Przewodniczącego Rady Rodziców.

Pan dyrektor podsumował największe osiągnięcia minionego roku szkolnego oraz wręczył statuetki „Przyjaciel Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie”. Nagrodą Dyrektora Szkoły wyróżnione zostały uczennice: Katarzyna Karpińska i Patrycja Izydor. Nagrody za najlepsze wyniki w egzaminach gimnazjalnych otrzymali: Katarzyna Karpińska, Krzysztof Kołoch i Rafał Lipski. Następnie dyrektor wraz z wychowawcami wręczył świadectwa i nagrody wszystkim absolwentom. Uroczystość umiliły piosenki w wykonaniu naszych wokalistów oraz gościnny występ zespołu z klasy III e. Uroczystość przygotowali uczniowie z klasy Ia i Ic pod kierunkiem wychowawców: Renaty Barnaś i Agaty Mazurek, a oprawą muzyczną kierował pan Ryszard Woźniakowski.