PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Pożegnanie klas III
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Impreza szkolna 168
Kategoria: ,,Podkówki" (07.04.2016r.)
Turniej kwalifikacyjny 30
Kategoria: III Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kadetów i Kadetek w Tenisie Stołowym (27-28.03.2010r.)
Impreza szkolna 16
Kategoria: Przełamujemy bariery językowe dziś sportowo (21.06.2010r.)
Realizowane projekty
Pożegnanie klas III Drukuj Email
Redaktor: mgr Renata Barnaś, mgr Agata Mazurek   
28.08.2010.

Image     25 czerwca uczniowie klas III Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie zebrali się w auli oczekując z niecierpliwością na wręczenie świadectw i nagród. Motywem przewodnim uroczystości była bajka  o 4 Alibabkach, 2 Alibabach i 143 rozbójnikach. Narrator wprowadził wszystkich w nastrój czytając opowieść, której głównymi bohaterami byli uczniowie klas III i ich wychowawcy. Całość uzupełniona była pokazem slajdów. Po chwili wspomnień pan dyrektor powitał gości pana Zdzisława Chwarścianka Przewodniczącego Rady Miasta, pana Grzegorza Kaźmierczaka zastępcę Burmistrza Miasta Czarnków oraz pana Marka Szutę Przewodniczącego Rady Rodziców.

Pan dyrektor podsumował największe osiągnięcia minionego roku szkolnego oraz wręczył statuetki „Przyjaciel Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie”. Nagrodą Dyrektora Szkoły wyróżnione zostały uczennice: Katarzyna Karpińska i Patrycja Izydor. Nagrody za najlepsze wyniki w egzaminach gimnazjalnych otrzymali: Katarzyna Karpińska, Krzysztof Kołoch i Rafał Lipski. Następnie dyrektor wraz z wychowawcami wręczył świadectwa i nagrody wszystkim absolwentom. Uroczystość umiliły piosenki w wykonaniu naszych wokalistów oraz gościnny występ zespołu z klasy III e. Uroczystość przygotowali uczniowie z klasy Ia i Ic pod kierunkiem wychowawców: Renaty Barnaś i Agaty Mazurek, a oprawą muzyczną kierował pan Ryszard Woźniakowski.

 
następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright