PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Trzeci dzień wizyty młodzieży z Rehny
Start arrow Archiwum 2007/08 arrow Trzeci dzień wizyty młodzieży z Rehny
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Wystawa 25
Kategoria: ,,Co piszczy w trawie..." (06.03.2014r.)
Wycieczka 32
Kategoria: Wyprawa na wschód (19-26.10.2014r.)
Dyskoteka 3
Kategoria: Dyskoteka szkolna (25.11.2008r.)
Realizowane projekty
Trzeci dzień wizyty młodzieży z Rehny Drukuj Email
Redaktor: Margerita Szymczak   
26.09.2007.
ImageAtrakcją dzisiejszego dnia była wspólna podróż do Rogalina i Poznania. O godzinie 800 uczniowie i opiekunowie spotkali się przed budynkiem gimnazjum. Dopisywały humory, pogoda również mile zaskoczyła wszystkich. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Rogalinie, kompleksie pałacowym, będącym własnością rodziny Raczyńskich. Uczniowie podziwiali oryginalne wnętrza, zwiedzili powozownię oraz byli w galerii obrazów, gdzie mogli oglądać obrazy najsłynniejszych polskich malarzy, m.in. Jacka Malczewskiego i Jana Matejki. Następnym punktem programu była wizyta w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Podczas spaceru zabytkowymi uliczkami goście obejrzeli Bibliotekę Raczyńskich, Muzeum Narodowe i Starówkę z Ratuszem. Po pysznym obiedzie udali się deptakiem do Starego Browaru, gdzie mogli kupić pamiątki z Polski i prezenty. Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili o godzinie 1900 do Czarnkowa.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright