PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - WYMIANA NA CZASIE...
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Impreza szkolna 62
Kategoria: ,,Podkówki" (07.04.2016r.)
Impreza 58
Kategoria: Święto Nauk Humanistycznych (06.05.2014r.)
Impreza szkolna 181
Kategoria: ,,Podkówki" (07.04.2016r.)
Realizowane projekty
WYMIANA NA CZASIE... Drukuj Email
Redaktor: Koło dziennikarskie/Beata Rettig   
02.10.2007.
...z drugiej strony barykady. 24. września uczniowie naszego gimnazjum z niecierpliwością wyczekiwali przyjazdu niemieckich gości. Jednak gdy nastąpił już ten wyczekiwany moment na twarzach naszej i niemieckiej młodzieży pojawiły się wątpliwości, dotyczące wzajemnej komunikacji. Strach ten szybko zamienił się w zachwyt i zdumienie. Gdy emocje opadły wszyscy zasiedliśmy do wspólnego posiłku. Tuż po nim Pani mgr Renata Barnaś (nasz koordynator) przedstawiła nam plan na nadchodzących kilka dni. (Krótkie sprawozdania były już publikowane) Ostatniego, czwartego dnia nadszedł czas pożegnania. Nauczyciele zorganizowali nam małe podsumowanie wspólnego pobytu a potem musieliśmy się już ostatecznie pożegnać. Nastąpiło nieoczekiwane wzruszenie i popłynęły zły smutku z powodu naszego rozstania. Po kilku rozmowach przeprowadzonych z uczniami biorącymi udział w tym projekcie stwierdziliśmy, że taka wymiana polsko - niemiecka okazała się bardzo pouczającym doświadczeniem, ponieważ pomimo różnicy kultur i obyczajów zawiązaliśmy dobre kontakty, które - mamy nadzieję - będziemy nadal utrzymywać!
W imieniu wszystkich uczniów, uczestniczących w tym projekcie chcielibyśmy podziękować: Dyrekcji za umożliwienie zorganizowania i realizację tak rozwijającego projektu, opiekunom i nauczycielom germanistom za ułatwienie komunikacji międzynarodowej oraz wszystkim innym zaangażowanym osobom a przede wszystkim Pani Renacie Barnaś – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright