PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Nasza szkoła ma nową szkołę partnerską na Ukrainie
Start arrow Archiwum 2012/13 arrow Nasza szkoła ma nową szkołę partnerską na Ukrainie
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Impreza 309
Kategoria: ,,Podkówki" (15.04.2015r.)
Apel 52
Kategoria: Dzień Edukacji Narodowej (13.10.2010r.)
Wycieczka 9
Kategoria: Wycieczka na Pomorze Zachodnie (10.06.2015r.)
Realizowane projekty
Nasza szkoła ma nową szkołę partnerską na Ukrainie Drukuj Email
Redaktor: mgr Renata Barnaś   
17.04.2013.

 

 

Image     Podczas polsko-niemiecko-ukraińskiego seminarium w Krzyżowej szkolny koordynator współpracy międzynarodowej nawiązał współpracę z Смілянський природничо-математичний ліцей  Сміла (Liceum Matematyczno-Przyrodniczym w Smila). Szkoła stowarzyszona jest w UNESCO i realizowała projekty z wieloma zagranicznymi partnerami. W szkole uczy się młodzież w wieku 13-17 lat.

 

 

Prezentacja partnerskiej szkoły - do pobrania

     Pierwszym etapem współpracy jest przekazanie uczniom informacji o nowym partnerze. W planach na przyszłość jest organizacja spotkania w Czarnkowie z udziałem uczniów z Rehna i Smila (w kolejnym roku szkolnym). Następny wspólny projekt może być zorganizowany w Niemczech lub na Ukrainie. Załączona prezentacja i fotografie pomogą zapoznać się wam z położeniem geograficznym, życiem szkolnym nowych koleżanek i kolegów.

     Obecnie uczniowie opracowują folder o naszej szkole, który po wydrukowaniu będzie przesłany do szkoły partnerskiej. Jeżeli macie ochotę nawiązać kontakt mailowy w języku angielskim z uczniami ze szkoły w Smila, to zgłoście się do nauczyciela języka angielskiego lub koordynatora współpracy międzynarodowej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright