PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Wycieczka do Torunia
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Bal 51
Kategoria: Bal Gimnazjalisty (30.05.2014r.)
Rajd 153
Kategoria: Rajd gimnazjalisty (24.09.2014r.)
Fotoreportaz 6
Kategoria: Reportaż (28.08.2010r.)
Realizowane projekty
Wycieczka do Torunia Drukuj Email
Redaktor: Wiesława Siemińska   
03.10.2007.
Image,,Pierwszy raz w Toruniu i….” 7 września 2007r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Torunia i Ciechocinka, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły:Danuta Maciejewska, Katarzyna Malinowska, Krzysztof Malinowski, Weronika Michałek, Mikołaj Nowak, Aleksandra Piątkowska i opiekun grupy, pani Wiesława Siemińska. Wycieczka była nagrodą za zajęcie II miejsca w konkursie ,,Na tropach przyrody’’ Wyjechaliśmy spod szkoły o godzinie 7:00, a o 8:00 dotarliśmy na miejsce zbiórki.
 Z Piły wyruszyły dwa autokary z laureatami konkursu ,,Na tropach przyrody.’’ Konkurs dotyczył obserwacji lasu w dwóch porach roku: jesień, zima. Do Torunia dojechaliśmy o godzinie 11:30.Zwiedziliśmy między innymi: Muzeum Piernika, Krzywą Wieże, Katedrę Świętych Janów i toruńską starówkę. Płynęliśmy również statkiem po Wiśle, podczas rejsu podziwialiśmy piękno Torunia. Po zwiedzeniu udaliśmy się na obiad, a po nim pojechaliśmy do Ciechocinka. Tam zwiedziliśmy ,,Tężne’’. W Tężni jest świeże i zdrowie powietrze, które ma właściwości lecznicze. Po dwóch godzinach pobytu w Ciechocinku udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Mi osobiście wycieczka bardzo się podobała. :-)Serdecznie dziękujemy organizatorom za zorganizowanie wycieczki.

Katarzyna Malinowska, kl. III C

mgr inż. Wiesława Siemińska

- opiekun szkolnego koła ekologicznego                          


Galeria z wycieczki
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright