PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - ,,Miejsce, w którym mieszkam"
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Impreza 186
Kategoria: ,,Podkówki" (15.04.2015r.)
VII Szkolny Konkurs Recytatorski 23
Kategoria: Szkolny Konkurs Recytatorski (19.10.2009r.)
Fototeka 4
Kategoria: XII Bal Gimnazjalisty (24.05.2013r.)
Realizowane projekty
,,Miejsce, w którym mieszkam" Drukuj Email
Redaktor: Koło Dziennikarskie/Kacper Bakota   
13.05.2013.
Image

     W sobotę 13 kwietnia bieżącego roku, w budynku Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Poznaniu odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień Wojewódzkiego Konkursu Dziennikarskiego Miejsce, w którym mieszkam.

     W sobotnie przedpołudnie wyruszyliśmy spod budynku szkoły. W czasie podróży byliśmy pełni radości i optymizmu. Nie liczyło się, które miejsce zajmiemy. Ważne było to, że mogliśmy uczestniczyć w  całej uroczystości.

     Kiedy znaleźliśmy się już w budynku MDK nr 1 pozostało już nam tylko czekać na rozpoczęcie całej gali. Wreszcie, po kilkunastominutowym oczekiwaniu rozpoczęła  się cała uroczystość. Była ona połączona z występami muzycznymi poznańskich artystów. Po przywitaniu wszystkich zgromadzonych miało miejsce odczytanie fragmentów nagrodzonych prac. Odbywało się ono wraz z przerwami muzycznymi. Później nadeszła druga, a zarazem najważniejsza część całego spotkania, czyli wręczenia  nagród.  Wszyscy z satysfakcją i uśmiechem odbierali należne nagrody. Można było poczuć radosną i miłą atmosferę.

     Po całej uroczystości nie pozostało nam nic innego jak powrót do Czarnkowa.  Byliśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni.  W głębi duszy mam nadzieję, iż takich cudownych momentów będzie w przyszłości więcej.

     Dodam, iż wyróżnienia, spośród 116 uczestników konkursu z województwa wielkopolskiego, otrzymali:

Miriam Kryjewska, kl. 3d i Kacper Bakota, kl. 2d.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright