PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - XII BAL GIMNAZJALISTY
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Konkurs 2
Kategoria: Husqvarna Tour (02.2015r.)
Wycieczka szkolna do Poznania 7
Kategoria: Wycieczka szkolna (25.05.2009r.)
Impreza 14
Kategoria: ,,Imieniny słonia'' (01.06.2011r.)
Realizowane projekty
XII BAL GIMNAZJALISTY Drukuj Email
Redaktor: mgr Alicja Porankiewicz   
27.05.2013.
Image     W piątek  24 maja 2013r.  o godz. 17.00 w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie odbył się  XII Bal Gimnazjalisty, który stał się już tradycją tej szkoły.

      Część oficjalną balu rozpoczęło powitanie wszystkich zebranych gości, dyrekcji szkoły, nauczycieli, wychowawców, rodziców, a przede wszystkim uczniów klas III, którzy przyszli na swój pierwszy bal. Oficjalnego otwarcia Balu Gimnazjalisty dokonał pan dyrektor Grzegorz  Staniszewski. Następnie uczniowie usłyszeli tradycyjne „Poloneza czas zacząć” i poprowadzeni na początku tańca przez pana  dyrektora G. Staniszewskiego i panią dyrektor B. Zembik przedstawili wspaniały układ poloneza.

     Gdy emocje opadły, uczniowie wysłuchali wystąpienia  zastępcy burmistrza pana Grzegorza  Kaźmierczaka, który jest przyjacielem gimnazjum. Ciepłe słowa trzecioklasistom przekazał także przedstawiciel Rady Rodziców – pan Radosław  Napierała.

      Uczniowie przygotowali  również  swoje podziękowania dla dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli i swoich rodziców.

      Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie spragnieni zabawy udali się do auli szkolnej. Przyszli absolwenci gimnazjum wspaniale się bawili oddając się tańcom. Nie zabrakło też śmiechu  i szaleństwa.

      To, że bal był miłą zabawą i niesamowitym przeżyciem dla uczniów, to wielka zasługa ich  rodziców. Włożyli oni  wiele pracy i wysiłku w przygotowanie tej zabawy. To dzięki nim ten uroczysty bal  stanie się na pewno niezapomnianym już  wspomnieniem.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright