PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Wycieczka do Warszawy
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Zakonczenie klas 3 54
Kategoria: Zakończenie roku szolnego 2006/07 klas III
Wycieczka 118
Kategoria: Wycieczka do Warszawy (19-21.05.2014r.)
Rajd 47
Kategoria: Rajd gimnazjalisty (21.09.2011r.)
Realizowane projekty
Wycieczka do Warszawy Drukuj Email
Redaktor: Oliwia Polus, Zosia Molska; kl. 1e   
11.06.2015.

Image     20 maja 2015 roku klasy Ie, Ia i część klas II wyjechały na wycieczkę do Warszawy.

     Po kilku godzinach drogi dojechaliśmy na miejsce. Wszystkich zachwyciły warszawskie wieżowce i ruchliwe uliczki. W dniu przyjazdu zwiedziliśmy Zamek Królewski, Starówkę, Grób Nieznanego Żołnierza i taras widokowy na gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zjedliśmy obiadokolację.  Spędziliśmy pierwszą (dosyć hałaśliwą) noc w Domu Pielgrzyma w Niepokalanowie koło Warszawy.

     Następnego dnia spędziliśmy trzy godziny w Centrum Nauk Kopernik, wjechaliśmy na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki, napadliśmy na upragnione Złote Tarasy i przeszliśmy się po cmentarzu na Powązkach. Po drugiej, nieco mniej gwarnej nocy nastał trzeci-ostatni dzień wycieczki. Przechadzaliśmy pięknym parkiem przy warszawskich Łazienkach, które następnie zwiedziliśmy.

     Po wizycie w Pałacu na wodzie zjedliśmy obiad w KFC. Otrzymaliśmy czas wolny, który spędziliśmy na Krakowskim Przedmieściu. Tym akcentem pożegnaliśmy stolicę. Po godzinnym postoju w McDonaldzie wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Około 22:00 wróciliśmy do Czarnkowa, pełni wrażeń i zadowoleni z tej wycieczki.

     Najbardziej  podobało nam się Centrum Nauk Kopernik, widok z Pałacu Kultury i Nauki, Łazienki i spacery po Krakowskim Przedmieściu i Starówce, ale to nie to samo co czas wolny w gronie przyjaciół.

     To była dla nas pierwsza kilkudniowa wycieczka w gimnazjum. Nie możemy się doczekać kolejnej w przyszłym roku szkolnym.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright