PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - ...spadł deszcz konfetti - Bal

Impreza 19
Kategoria: ,,Podkówki" (15.04.2015r.)
Apel 74
Kategoria: Dzień Edukacji Narodowej (13.10.2010r.)
...spadł deszcz konfetti - Bal Drukuj Email
Redaktor: W.Stachowicz, kl.3e, H.Wylegała, kl.3a
11.06.2015.

Image     W piątek, 29 maja 2015 roku o godzinie 17:00 w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie odbył się już XIV Bal Gimnazjalisty. Jak widać, uroczystość ta spodobała się już kolejnemu pokoleniu i stanowi tradycję naszej szkoły.

Część uroczystą rozpoczęto od powitania przybyłych gości i ciepłych słów pana dyrektora Grzegorza Staniszewskiego. To dzięki Niemu i Pani wicedyrektor Bożenie Zembik mogliśmy tego dnia cieszyć się tak wspaniałym wieczorem. Podziękowania należą się również wychowawcom klas trzecich i rodzicom, którzy włożyli mnóstwo pracy i serca w przygotowanie naszego pierwszego w życiu balu. Na największy jednak podziw zasługują nauczyciele wychowania fizycznego, gdyż polonez, którego nauczyli nas w tak krótkim czasie, zapierał dech w piersiach. Po tańcu na nasze głowy spadł deszcz konfetti.

Odpowiedzialną za organizację tegorocznego balu była pani Anna Jahnz - nauczycielka geografii i wychowawczyni IIIb. Nic więc dziwnego, że tematyką przewodnią był w tym roku Kosmos. Podczas nieoficjalnej części, czyli wspólnej zabawy przyszłych absolwentów, czuliśmy się, jakbyśmy krążyli po Drodze Mlecznej i lecieli ponad gwiazdami. Nawet jedzenie było nie z tej ziemi – pyszny obiad, świeże owoce, słodkie placki, mnóstwo pizzy i ogromny tort. Nasi rodzice i nauczyciele zrobili nam niezwykłą niespodziankę. Wieczorem odbył się pokaz fajerwerków!

Wszyscy uczniowie bawili się rewelacyjnie, tańcząc i bawiąc się ze znajomymi w rytm świetnej muzyki, o którą zadbał super DJ. Na pewno wieczór ten pozostanie na długo w naszej pamięci.