PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - ...spadł deszcz konfetti - Bal
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Wycieczka Wroclaw 1
Kategoria: Wycieczka do Wrocławia
Impreza 19
Kategoria: ,,Podkówki" (15.04.2015r.)
Apel 74
Kategoria: Dzień Edukacji Narodowej (13.10.2010r.)
Realizowane projekty
...spadł deszcz konfetti - Bal Drukuj Email
Redaktor: W.Stachowicz, kl.3e, H.Wylegała, kl.3a   
11.06.2015.

Image     W piątek, 29 maja 2015 roku o godzinie 17:00 w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie odbył się już XIV Bal Gimnazjalisty. Jak widać, uroczystość ta spodobała się już kolejnemu pokoleniu i stanowi tradycję naszej szkoły.

     Część uroczystą rozpoczęto od powitania przybyłych gości i ciepłych słów pana dyrektora Grzegorza Staniszewskiego. To dzięki Niemu i Pani wicedyrektor Bożenie Zembik mogliśmy tego dnia cieszyć się tak wspaniałym wieczorem. Podziękowania należą się również wychowawcom klas trzecich i rodzicom, którzy włożyli mnóstwo pracy i serca w przygotowanie naszego pierwszego w życiu balu. Na największy jednak podziw zasługują nauczyciele wychowania fizycznego, gdyż polonez, którego nauczyli nas w tak krótkim czasie, zapierał dech w piersiach. Po tańcu na nasze głowy spadł deszcz konfetti.

     Odpowiedzialną za organizację tegorocznego balu była pani Anna Jahnz - nauczycielka geografii i wychowawczyni IIIb. Nic więc dziwnego, że tematyką przewodnią był w tym roku Kosmos. Podczas nieoficjalnej części, czyli wspólnej zabawy przyszłych absolwentów, czuliśmy się, jakbyśmy krążyli po Drodze Mlecznej i lecieli ponad gwiazdami. Nawet jedzenie było nie z tej ziemi – pyszny obiad, świeże owoce, słodkie placki, mnóstwo pizzy i ogromny tort. Nasi rodzice i nauczyciele zrobili nam niezwykłą niespodziankę. Wieczorem odbył się pokaz fajerwerków!

     Wszyscy uczniowie bawili się rewelacyjnie, tańcząc i bawiąc się ze znajomymi w rytm świetnej muzyki, o którą zadbał super DJ. Na pewno wieczór ten pozostanie na długo w naszej pamięci.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright