PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Rozświetlmy Im ciemności
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Podkowki 2009 2
Kategoria: Uroczyste wręczenie ,,Podkówek" (16.04.2009r.)
Impreza 143
Kategoria: ,,Podkówki" (15.04.2015r.)
Akademia 30
Kategoria: Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010
Realizowane projekty
Rozświetlmy Im ciemności Drukuj Email
Redaktor: Koło dziennikarskie/Marta Garstka   
29.10.2007.
ImageJuż niedługo pierwszy listopada, a co za tym idzie, święto zmarłych. Jak co roku wraz z rodziną będę odwiedzać groby moich bliskich. Jest to święto zadumy i głębokich przemyśleń. Można wówczas zastanowić się nad swoim życiem. Cały dzień poświęcamy zmarłym, zapalamy znicze i modlimy się za ich dusze. Pomimo tego, że nie znałam większości moich bliskich, ponieważ urodziłam się już po ich odejściu, to i tak dzięki opowieściom i zdjęciom czuję się jakby byli obecni w moim życiu. Na co dzień jesteśmy zabiegani i mamy mnóstwo zajęć, brakuje nam czasu na odwiedzenie grobów naszych bliskich, dlatego ten dzień jest tak szczególnie ważny, ponieważ umożliwia nam choć na chwilę zwolnić tempo życia i ukazać to, co jest w życiu naprawdę ważne.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright