PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - Kolejny sukces Hanny Wylegały!
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Wycieczka 83
Kategoria: Wycieczka do Warszawy (19-21.05.2014r.)
Wycieczka klasy 1a i f 62
Kategoria: Wycieczka klasy 1a i 1f (13-15.05.2009r.)
Impreza szkolna 29
Kategoria: Uroczystość wręczenia ,,Podkówek" (06.04.2011r.)
Realizowane projekty
Kolejny sukces Hanny Wylegały! Drukuj Email
Redaktor: mgr Izabela Mikuczewska   
16.06.2015.

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim na esej
„Wolność – kocham i rozumiem”
Image

     Społeczność Gimnazjum nr 58 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu jest pomysłodawcą i organizatorem projektu „Wolność – kocham i rozumiem”. Został on objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania – pana Jacka Jaśkowiaka i Wojewody Wielkopolskiego pana Piotra Florka. Realizowany był od lutego do maja 2015 r. Uczestnikami projektu byli gimnazjaliści wielkopolskich szkół. Miał on na celu zainteresować młodzież historią Polski, umacniać tożsamość narodową oraz kształtować postawy poszanowania wolności i współodpowiedzialności za losy kraju.

     Jednym z zadań było napisanie eseju na wyżej wymieniony temat. Bezkonkurencyjna w tej dziedzinie okazała się Hanna Wylegała, uczennica klasy III a. Kunszt słowa, lekkość pióra zostały docenione przez komisję konkursową. To tylko potwierdza fakt zdobycia tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Gratuluję Haniu! Wspaniale jest pracować z taką uczennicą.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright