PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE - ,,Najlepsi z Najlepszych'' na czerwonym dywanie
Start arrow Archiwum 2014/15 arrow ,,Najlepsi z Najlepszych'' na czerwonym dywanie
Księga Gości
zobacz Księgę Gości

dopisz się do Księgi

Menu główne
Start
INSTRUKCJA E-DZIENNIKA
Aktualności
Archiwum 2014/15
Archiwum 2013/14
Archiwum 2012/13
Archiwum 2011/12
Archiwum 2010/11
Archiwum 2009/10
Archiwum 2008/09
Archiwum 2007/08
Kontakt
Lokalizacja
Dyrekcja
Kadra nauczycielska
Rada Rodziców
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Zajęcia pozalekcyjne
Dyżury nauczycieli
Spis podręczników
Informacje dla rodziców
Wybrane dokumenty
Galeria
Biblioteka szkolna
Świetlica szkolna
Kąciki przedmiotowe
Higienistka szkolna
Pedagog szkolny
Psycholog szkolny
Hala sportowa
Stara strona
Linki
Konkursy wojewódzkie
Obraz losowy
Rajd Gimnazjalisty0809 43
Kategoria: X Rajd Gimnazjalisty
Fototeka 42
Kategoria: Uczniowie klas III (2012/2013)
Konkurs 4
Kategoria: ,,Miejsce, w którym mieszkam" (13.04.2013r.)
Realizowane projekty
,,Najlepsi z Najlepszych'' na czerwonym dywanie Drukuj Email
Redaktor: mgr S. Sowińska , mgr E. Wenz   
25.06.2015.

Image 

     22 czerwca 2015r. w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie odbył się tradycyjny koncert „Najlepsi z Najlepszych”, którego celem jest wyróżnienie uczniów naszej szkoły odnoszących sukcesy w różnych dyscyplinach naukowych i sportowych w mijającym roku szkolnym.

     To niezwykle ważna uroczystość w naszym gimnazjum i aby podkreślić jej rangę organizatorki koncertu: Ewa Wenz, Sylwia Sowińska, Małgorzata Dusan-Stułka zadbały  o najdrobniejsze szczegóły imprezy. W dwóch częściach: naukowej i sportowej nagrodzono wielu gimnazjalistów nominowanych w różnych kategoriach za osiągnięcia i reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych w roku szkolnym 2014/2015. W plebiscytach trwających przez cały rok szkolny uczniowie gromadzili punkty zgodnie z rangą konkursu. Spośród nich wyłoniono dwie najlepsze osoby, którym dyrekcja  wręczyła statuetki. Hanna Wylegała z klasy III a otrzymała tytuł „Supergłowa Nauk Humanistycznych”,                          a Aleksander Feląg z klasy III c – „Supergłowa Nauk Matematyczno – Przyrodniczych”. W części sportowej  wyróżniono najlepszych  dziesięciu sportowców wśród chłopców, na ich czele stanął Maksymilian Kluza z klasy III d, oraz złotą dziesiątkę sportsmenek, wśród których najlepsza okazała się Anna Skowron z klasy I a. Wręczono również specjalną nagrodę najpopularniejszemu sportowcowi naszego gimnazjum, którego wyłoniono w głosowaniu, a okazał się nim Wojciech Sikora z klasy III e.

     Koncert uatrakcyjniły występy debiutujących uczniów z klasy I oraz tych, którzy kończą gimnazjum. Były też czerwony dywan i ścianka, nie zabrakło również wywiadów na gorąco przeprowadzanych przez błyskotliwych dziennikarzy.

     Był to wyjątkowy i atrakcyjny dla uczniów dzień podsumowujący mijający rok szkolny.

     Za ufundowanie nagród dziękujemy sponsorom:

-Rada Rodziców Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie,

-Steico, Druk –Komp,

-Iwona i Ireneusz Furmanowie,

-Magdalena Romanowska.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W CZARNKOWIE
Krzysztof Majewski © Copyright